• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AK KONGRE HEYECANI

AK KONGRE HEYECANI

Yeni tip korona virüs salgını nedeniyle ara verilen AK Parti’nin 7. Olağan Kongre sürecinde ilçe kongreleri “İnandığın Yolda Yürü” sloganıyla devam ediyor. AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, “Türkiye için, Boğazlıyan için, ‘inandığın yolda yürü’ sloganı ile ilçe kongremizi gerçekleştireceğiz” dedi.

Pandemi nedeniyle ara verilen AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı’nda kongre maratonu başlıyor.

DÜĞENCİ; TEK ADAY

Korona virüs tedbirleri kapsamında gerçekleşecek olan kongrede mevcut başkan Osman Düğenci’nin tek liste ile seçime girmesi bekleniliyor.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından takvimi başlatılan AK Parti 7’nci Olağan Kongre süreci kapsamında AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanlığı da kongre hazırlıklarını sürdürüyor.

11 Ekim 2020 Pazar günü Belediye itfaiye çay bahçesinde saat 14.00’de gerçekleştirilecek olan 7’nci olağan genel kurul toplantısına tüm partilileri ve vatandaşları davet eden AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Başkan Osman Düğenci, ‘Millete Hizmet Yolunda, İnandığın Yolda Yürü” sloganı ile hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi. Düğenci, “Genel kurulumuz bir başkanlık değil, bir bayrak yarışıdır. Kongremizle birlikte bundan önce olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız” dedi.

“Birlik ve beraberlik düsturuyla tek vücut olup hedeflerimize ulaşabiliriz” diyen Başkan Düğenci, “İnandığın Yolda Yürü’ sloganıyla başlatılan AK Parti 7. Olağan Kongremizi gerçekleştireceğiz. Hayırlı ve uğurlu olsun. İlçe Başkanlığımızın 7’nci Olağan Kongresi önümüzdeki Pazar günü, pandemi kurallarına uygun olarak açık havada düzenlenecektir. Hazırlıklarımızı tamamladık. Hayırlısı ile bu sürecimizi de tamamlayacak olmanın heyecanı içindeyiz. Bu vesile ile tüm partili gönüldaşlarımızı ve halkımızı genel kurulumuza davet ediyoruz. Türkiye’miz İçin Boğazlıyan’ımız İçin İnandığın Yolda Yürü” diye konuştu.

Kongrelerin bir seçim değil, bir bayrak yarışı olduğunu, bundan sonra da tüm enerjisini Boğazlıyan ve Boğazlıyanlar için kullanacağının altını çizen Başkan Osman Düğenci, kongreden sonra da birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız, hizmetlerin daha da ileriye götürülmesi için çalışmaların aralıksız süreceğini dile getirdi.

Kongrenin birlik ve beraberliğin tescil edildiği, çalışmaların ve parti içi dayanışmanın, ülke siyasi tarihine örnek olarak sunulduğu süreçler olduğunu aktaran Başkan Düğenci, şöyle devam etti.

“Ak Parti olarak kongrelerimizi hep şölen havasında gerçekleştirdik. İlçe Kongremizi kardeşlik ve dostluk duygusu içerisinde gerçekleştireceğiz. ‘İnandığın Yolda Yürü’ sloganıyla yeni bir Boğazlıyan için bizlere destek veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, Kongremiz ilçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ederim.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM