• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %1,11
 • ALTIN
  %0,73
 • BIST
  %1,17
AK PARTİ YOZGAT’TA BAŞER DÖNEMİ

AK PARTİ YOZGAT’TA BAŞER DÖNEMİ

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Yozgat İl Başkanlığı görevine atanan Yusuf Başer, görevine başladı.

Parti binasında düzenlenen törende, il başkanlığı görevinden istifa eden Çelebi Dursun, AK Parti Yozgat İl Başkanlığına atanan Başer’e görevinde başarılar diledi.

Dursun, il başkanlığında sadece başkan olarak kendisinin istifa ettiğini yönetim kurulunun devam ettiğini belirterek, İl Başkanlığına atanan Başer’e başarılar dilediğinde bulundu.

Bir dönem Yozgat Belediye Başkanlığı görevini yürüten Yusuf Başer ise, başkanlık görevini kendisine layık gören Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür ederek, “Bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı da Dursun’a teşekkür etti. Başkanımızın bundan sonraki çalışmalarımızda da bize rehberlik edeceğine inanıyorum. Partimiz bugüne kadar ilimize büyük hizmetler sağlamıştır, bundan sonrada da bu hizmetlerin artarak devam etmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” ifadelerinde bulundu.

BAŞARI DİLEĞİNDE BULUNDULAR

Öte yandan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “AK Parti Yozgat İl Başkanlığı görevine atanan Sayın Yusuf Başer, başkanımızı tebrik ediyor, yeni görevinde başarı ve kolaylıklar diliyorum. Bugüne kadar göstermiş olduğu özverili çalışma ve gayretlerinden dolayı Sayın Çelebi Dursun başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci de AK Parti Yozgat İl Başkanlığı görevine atanan Sayın Yusuf Başer’i tebrik edip, yeni görevinde başarılar dileğinde bulundu. Özverili çalışma ve gayretlerinden dolayı Sayın Çelebi Dursun’a da teşekkür etti.

25.12.2020

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM