• DOLAR
  8,8689
  %1,22
 • EURO
  10,4740
  %1,60
 • ALTIN
  499,21
  %1,68
 • BIST
  1.385
  %-1,20
AK PARTİ’DE AÇILIŞ HEYECANI

AK PARTİ’DE AÇILIŞ HEYECANI

AK PARTİ’DE AÇILIŞ HEYECANI

Adalet ve Kalkınma Partisi AK Parti ‘Memleket İşi, Gönül İşi’ sloganıyla 31 Mart yerel seçimleri için hazırlıklarını sürdürürken,  AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, yarın gerçekleştirilecek olan ‘AK Parti Boğazlıyan İlçe Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışına tüm Boğazlıyan halkını davet etti.

                AK Parti İlçe Teşkilatı’nca seçim irtibat bürosunun hazırlıkları sürerken Başkan Osman Düğenci; 31 Mart tarihinde yapılacak seçimlerin büyük önem taşıdığına dikkat çekti. Başkan Düğenci; “Memleket İşi, Gönül İşi, sloganıyla seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ak kadroların yaptığı hizmetler ortada. Tüm Türkiye hizmet ağı ile donatılırken, Boğazlıyan’ımız da bu hizmetlerden faydalandı. 31 Mart’ta önemli bir seçim yapılacak. Bu seçimde de seçmenin elini vicdanına koyarak oy kullanacağına inanıyorum” dedi.

Ak Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı 31 Mart seçimleri öncesi çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

“Daha güçlü bir Türkiye ve daha güçlü bir Boğazlıyan için 31 Mart’tan sonra da ‘Durmak yok yola devam’ diyoruz” diyen AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, çarşı içerisindeki seçim irtibat  büromuzun açılışına tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

Yaklaşan 31 Mart seçimleri öncesi Boğazlıyan’da coşkulu bir açılışa imza atmaya hazırlanan Ak Parti’nin seçim irtibat bürosunun açılışı yarın saat 11:00 de başlayacak.

Başkan Osman Düğenci, “Memleket İşi, Gönül İşi sloganıyla çıktığımız bu yolda ‘Hep Birlikte Daha Güçlü Türkiye, Daha Güçlü Boğazlıyan İçin’ seçim çalışmalarını sürdürüyoruz. Yarın saat 11.00’de Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekilimiz sayın Bekir Bozdağ ile AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekilimiz sayın Yusuf Başer’in katılımı düzenlenecek olan seçim irtibat büromuzun açılışına tüm Boğazlıyan halkımızı bekliyoruz” diye konuştu.

31 Mart tarihinde yapılacak seçimlerin büyük önem taşıdığına dikkat çeken Başkan Osman Düğenci, Boğazlıyan halkından açılışa destek vermelerini istedi.

“Ak kadroların yaptığı hizmetler ortada. Tüm Türkiye hizmet ağı ile donatılırken, Boğazlıyan’ımız da bu hizmetlerden faydalandı” diyen Başkan Düğenci, “31 Mart seçimleri Ülkemiz ve Boğazlıyan’ımız için hayırlara vesile olsun. Seçim startının verilmesinin ardından çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Tüm halkımızı açılışa bekliyoruz. Adaylarımız ve partililerimiz ile her zaman sahadayız. 31 Mart’ta da güzel bir netice ile hem Boğazlıyan’da hem de Türkiye’de inşallah güzel sonuçlara imza atacağız. Açılışımız ülkemize, milletimize hayırlı uğurlu olsun. Güzel hizmetlere vesile olsun. İlçemizi en iyi şekilde temsil etmek için var gücümüz ile çalışacağız. Sizlerden dua ve destek bekliyoruz.  Siz değerli halkımızı ve misafirlerimizi de açılışımıza davet eder saygılar sunarım” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM