• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %-0,07
 • ALTIN
  %-0,19
 • BIST
  %1,38
AK PARTİ’DE BÜYÜK BULUŞMA

AK PARTİ’DE BÜYÜK BULUŞMA

BOĞAZLIYAN’DA “İLK OYUM AK PARTİ’YE İLK OYUM ERDOĞAN’A” GENÇLİK BULUŞMASI’NDA YÜZLERCE GENÇ BİR ARAYA GELDİ.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Boğazlıyan İlçe Başkanlığı’nca “İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum AK Parti’ye Gençlik Buluşması” düzenlendi.

Etkinlikte, AK Parti’nin gençlik vizyonu, son 20 yıldır yapılan icraatlar ve 2023’e girerken tüm mesajların verildiği etkinlik büyük bir coşku içerisinde gerçekleştirildi.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci’nin organizasyonunu yürüttüğü etkinliğe katılım oldukça yoğun oldu.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, AK Parti İl Başkanı Yusuf Başer, Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altuntaş, Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit, İl Genel Meclis Üyeleri Muktat Erdem ve Mikayil Demir ile parti üyeleri ve yüzlerce genç katılım gösterdi.

İlk defa sandığa gidecek olan gençlerin teveccühünü almanın oldukça önemli olduğuna değinen AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, “Bu yüzden gençlerimizin talepleri ve sıkıntıları bizler için son derece önemlidir. Gençlik buluşması programımıza katılımın oldukça yoğun olması beni ayrıca gururlandırdı ve sevindirdi” dedi.

Boğazlıyan’da düzenlediği birbirinden farklı etkinlik ile adını duyuran AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, siyaset arenasına bir yenisini daha ekledi.

Yüzlerce gencin katılımı ile sıcak bir atmosferde gerçekleştirilen etkinlikte gençlerin enerjisi ve heyecanı karşısında oldukça mutlu olan Başkan Düğenci, “Gençlerimizle gurur duyuyoruz. Cumhuriyet tarihinin en önemli ve kritik seçimi olan 2023 seçimlerine Boğazlıyan olarak hazırız” diye konuştu.

Konuşmasına “Birliğin, beraberliğin, gönlünde barış olanların, aklında, zihninde kardeşlik olanların nişanesi olacak ‘İlk oyum Erdoğan’a, İlk oyum AK Parti’ye  Gençlik Buluşması’na hoş geldiniz sözleri ile başlayan Başkan Osman Düğenci, “Siz geleceğimizin mimarları gençlerimize güveniyoruz. Türkiye’nin en genç, en dinamik, heyecanı en yüksek ilçelerden birisi olan Boğazlıyan’ımız da gençlerimizle buluşmaktan onur ve gurur duyuyoruz” açıklamasında bulundu.

AK Parti’nin gençlerden aldığı güçle, 20 yılda yaptığı yatırımlarla ülkeyi çağ atlatan projelere imza attığına dikkat çeken Düğenci, “AK Parti gençlerin partisidir. Gençlerin oyları ile aralıksız 20 yıldır iktidardayız. Ben inanıyorum ki; 2023 seçimleri, AK Parti’nin gençlerden en fazla oyu aldığı seçim olacak. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan gençlerden en fazla oyu alarak tekrardan Cumhurbaşkanı seçilecektir” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar da gençlerin aktif yaşamda çok daha etkin rol almasının ülkenin geleceğini şekillendireceğini belirterek, gençlerin önünün açılmasının en önemli vazifeleri olduğunu belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM