• DOLAR
  %0,01
 • EURO
  %0,22
 • ALTIN
  %-0,04
 • BIST
  %-5,29
AK PARTİ’DEN COŞKULU TOPLANTI

AK PARTİ’DEN COŞKULU TOPLANTI

Adalet ve Kalkınma Partisi AK Parti Boğazlıyan Teşkilatı’nca düzenlenen istişare toplantısı  birlik ve beraberliğe vesile oldu. Her fırsatta meclisten arta kalan zamanlarını memleketi Yozgat’ta geçiren Ak Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, hafta sonu Boğazlıyan’da bir dizi ziyaret, inceleme ve temaslarda bulundu.

AK Parti Boğazlıyan İlçe İstişare Toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Adalet ve Kalkınma Partisi AK Parti Boğazlıyan Teşkilatı’nca Belediye Kültür Merkezi’nde düzenlenen istişare toplantısı Ak Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük, Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altuntaş ve Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit ile İl Genel Meclis Başkanı İskender Nazlı, İl Genel Meclis Üyeleri Muktat Erdem ve Mikayil Demir, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partilinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Toplantıda;  Milletvekili Yusuf Başer, ülke ve Yozgat genelinde Ak Parti iktidarınca yapılan yatırımların herkesim tarafından olumlu karşılandığını dile getirdi. “İnşallah 2023’te de yine Ak Parti iktidarı ile hizmetlerimizi artırarak tüm Türkiye’yi hizmet ağı ile donatmaya devam edeceğiz” dedi.

Milletvekili Başer, Boğazlıyan’ı geleceğe taşıyacak her projeye destek verdiklerini aktardığı konuşmasında; AK Parti iktidarları döneminde Türkiye’nin ekonomik kalkınma başta olmak üzere her alanda tarihinde görülmemiş atılımlara ve değişimlere tanıklık ettiğine dikkat çekti, yapılan yatırımlar sayesinde Boğazlıyan’ın da son yıllarda özellikle AK belediyecilik ile hızla geliştiğine vurgu yaptı.

“Biz hizmet partisiyiz, eserlerimiz ile övünüyoruz” diyen Başer, “Bizim övünç kaynağımız; aziz Boğazlıyanlı kardeşlerimize hizmetkarımızdır. Bu hizmetleri yapıyorsak, hizmetkarınız olduğumuz için yapıyoruz, yapmaya devam ediyoruz” dedi.

Dünyada bir kaos olduğuna da sözlerine ekleyen Başer, “Bölgemizde bir kriz var. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın son on yıla yakın süredir söylediği “Dünya 5’ten büyüktür” sözünün ne kadar haklı bir söz olduğunu en son Rusya’nın Ukrayna işgalinde gördük. BM toplanamıyor. Avrupa Güvenlik ve İşbirliği toplanamıyor, kararlar alamıyor. Çünkü 5 birleşmiş milletler üyesinden bir tanesi Rusya. Dolayısıyla Rusya’ya hiçbir yaptırım uygulayamıyorlar.

Şuan bölgesinde savunma sanayisiyle, ekonomisiyle, elbette sıkıntılar var ama buna rağmen bölgemiz önemli bir noktadır. Bu nedenle Türkiye Cumhuriyeti Devletine ihtiyaçları var. Bölge artık Batı’ya güvenmiyor. Yabancı ülkelerin de tutunacak dalları Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti iktidarıdır” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar ise, “Sayın Milletvekilimizin ilçemizi ziyaret etmesi bizleri onurlandırdı. Nazik ziyaretlerinden dolayı Milletvekilimize teşekkür ediyorum. Boğazlıyanlı vatandaşlarımıza hizmet götürmek, onların beklentilerini karşılamak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci de konuşmasında, “AK Boğazlıyan olarak 2023’e hazırız. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “inandığın yolda yürü sloganı” ile çalışmalarımıza hız verdik.  Boğazlıyan AK Parti teşkilatıyla, kadın kolları ve gençlik kollarıyla 2023’e hazır. Teşkilatımız, kadın ve gençlik kollarımızın gönüllü çalışmaları  bizlere 2023 ışığını gösteriyor. Boğazlıyan inandığı yolda yürüyecektir” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM