• DOLAR
  %0,10
 • EURO
  %-1,12
 • ALTIN
  %-2,34
 • BIST
  %5,16
AK PARTİ’DEN SUÇ DUYURUSU

AK PARTİ’DEN SUÇ DUYURUSU

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanlığı, Sedef Kabaş, Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu için suç duyurusunda bulundu.

İlçe Başkanı Osman Düğenci, beraberinde parti üyeleri ile birlikte Boğazlıyan Adliyesine gelerek Sedef Kabaş, Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu, hakkında suç duyurusunda bulundu.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, gazetecilere yaptığı açıklamada, milletin oylarıyla seçilmiş Cumhurbaşkanının ve milletin değerlerinin karşısında durmayı muhalefet yapmak zanneden aciz zihniyetin, bir kere daha kendisini gösterdiğini söyledi.

Başkan Düğenci, açıklamasında; “Bu ülkeye hizmet etmekten başka derdi ve tasası olmayan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret etmek kimsenin haddi değildir. Bir programda; Kabaş, AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bu defa hiçbir şekilde tahammülü mümkün olmayan ağır bir hakarette bulunmuştur. Daha öncesinde değişik zamanlarda ağır hakaretlerde bulunmuş program konukları da bu hakarete sessiz kalarak ortak olmuşlardır” dedi.

Başkan Düğenci, şunları aktardı.

“Basın ilke ve ahlakına saygı duymayan zavallı sözde gazeteci Kabaş’ın, tek misyonu AK Parti ve Cumhurbaşkanımıza nefret kusmak olan bu televizyon kanalında liderimize yaptığı hakaretleri asla kabul etmiyoruz. Bu ülkeye hizmet etmekten başka derdi ve tasası olmayan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret etmek kimsenin haddi değildir. Cumhurbaşkanlığı makamı, bu milletin iradesini temsil eder. Milletin temsil edildiği Cumhurbaşkanlığı makamına hakaret etmek gözü dönmüşlüktür, hadsizliktir, zavallılıktır. Hiçbir akl-ı selim sahibi, hakareti ifade özgürlüğü olarak nitelendiremez.

Cumhurbaşkanımızı hedef alan bu çirkinliği, anti demokratik ve faşizan sözleri şiddetle kınıyoruz. AK Parti teşkilatı olarak Sedef Kabaş, Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu hakkında suç duyurusunda bulunduğumuzu ve bu meselenin sonuna kadar takipçisi olacağımızı tüm kamuoyunun bilgisine arz ederiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM