• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %-0,63
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,59
AK PARTİLİ COŞAR; “BİZ MİLLETİN HİZMETKARLARIYIZ”

AK PARTİLİ COŞAR; “BİZ MİLLETİN HİZMETKARLARIYIZ”

Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan Belediye Başkan adayı Gökhan Coşar, 31 Mart Pazar günü gerçekleşecek olan seçimin önemine vurgu yaparak, “Biz milletin hizmetkarlarıyız” dedi.

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Boğazlıyan Belediye Başkan adayı Gökhan Coşar, 31 Mart seçimlerinin önemli olduğunu vurguladı.

Boğazlıyanlı hemşerilerinin büyük bir özveri gösterip, devletinin ve milletinin her zaman yanında yer aldığını ifade eden Gökhan Coşar, “Gerek Belediye Meclis Üyesi ve gerekse il genel meclis üyesi adaylarımızın hepsi prıl pırıl sizlere hizmet etmek için gece gündüz demeden gayret gösteriyorlar. Gelin hep birlikte sandığa sahip çıkarak, Sayın Cumhurbaşkanımıza tensipleri ile aday gösterilmiş arkadaşlarımıza sahip çıkarak, tevazu, samimiyet ve gayret ile memleket işi gönül işi sloganıyla Boğazlıyan’ımızı 2023 hedeflerine ulaştıralım” dedi.

“Biz milletin hizmetkarlarıyız” diyen Coşar, “AK kadrolar millete hizmet etmek için sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde yola çıkan kadrolardır. 31 Mart’ta yeniden sandıktayız. Millete hizmet yolunda bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Boğazlıyanlı hemşerilerimin güçlü desteği vereceğinize yürekten inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan Belediye Başkan adayı Gökhan Coşar, açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

“Biz AK Parti olarak liderimizin öncülüğündeki kadrolar olarak hiçbir yerde sizin yüzünüzü yere baktıracak bir iş yapmadık. Hep dik durduk. Liderimizin söylediği gibi, dikleşmedik ama dik durduk. Hukukunuzu koruduk, her hal ve şartta. İçte ve dışta duruş sergiledik. Tarihimizi önemsedik. İnsanımızı önemsedik. Çünkü bizim icraatımızın merkezinde insan var, siz varsınız. AK Parti siyasetinin merkezinde millet var, siz varsınız. Onun için koşuyoruz. Değerli kardeşlerim sizi hiç mahcup etmedik. Hep size güvendik. Siz AK Parti kadrolarına, Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK kadrolara güveniyoruz. İnşallah 31 Mart’tan sonra Boğazlıyan’ı daha önemli yerlere daha güçlü bir şekilde taşıyacağız. Önce dua, sonra desteklerini bekliyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM