• DOLAR
  %0,08
 • EURO
  %-0,55
 • ALTIN
  %0,45
 • BIST
  %-0,15
Ak Parti’nin Mihenk Taşlarından Özdilek, Aday Oldu

Ak Parti’nin Mihenk Taşlarından Özdilek, Aday Oldu

Ak Parti kurucu üyelerinden ve eski Yamaçlı Belediyesi meclis üyesi, Boğazlıyan eski Ak Parti ilçe yönetim kurulu üyesi Tahsin Özdilek, Yamaçlı Belediye Başkanlığına aday adayı oldu.

Ak Parti kurucu üyelerinden ve eski Yamaçlı Belediyesi meclis üyesi, Boğazlıyan eski Ak Parti ilçe yönetim kurulu üyesi Tahsin Özdilek, Ak Parti’den Yamaçlı Belediye Başkan aday adaylığı için başvurdu.

Boğazlıyan Ak Parti İlçe Teşkilatı, yerel seçimlerle ilgili belediye başkan aday adaylarının müracaatlarını almaya başladı.

Boğazlıyan’a bağlı Yamaçlı Beldesi’nden adaylığını ilk açıklayan Tahsin Özdilek, oldu. Kalabalık grup eşliğinde Boğazlıyan’a gelen ve Ak Parti’den belediye başkanı aday adaylığı dosyasını hazırlayan Özdilek, aday adaylığı dosyasını Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye verdi. Tahsin Özdilek, “Partim ve Beldem adına hayırlara vesile olmasını diliyorum. Partim beni aday gösterirse bu enerjimle beldede hep beraber çok güzel işler yapacağıma inanıyorum” dedi.

Yamaçlı Beldesi Belediye Başkan aday adayı Tahsin Özdilek, Ak Parti’de uzun yıllar çeşitli kademelerde görev yaptığını belirterek, “Yamaçlı Beldemiz için aday adaylığı başvurumu bugün itibariyle ilçe başkanlığımıza yaptım. Tüm fedakarlığı göstermeye hazırım. Belediye Başkan aday adaylığımı açıklamam dolayısıyla; desteklerini esirgemeyen tüm dostlarıma çok çok teşekkür ederim” dedi.

2019 yerel seçimlerinde AK Parti’den Yamaçlı Belediye Başkan aday adayı olan Tahsin Özdilek, “İnsanlarımıza ve beldemize hizmet etmeyi biz inancımız ve medeniyet telakkimizde bir ibadet olarak kabul ediyoruz. Çünkü halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğuna inanan insanlarız. Bu yerel seçimlerin ülkemiz için olduğu gibi Yamaçlı içinde Boğazlıyan için de önemli ve anlamlıdır” diye konuştu.

Yamaçlı’da hizmet anlayışını artırmak için bu hizmet yarışında olduğunu vurgulayan Özdilek, bilgi, birikimim ve tecrübem ile bu onurlu göreve talip olduğunu sözlerine ekledi.

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, Tahsin Özdilek’e başarılar dileğinde bulunarak, “Çıkmış olduğu bu yolda başarılar dilerim. 31 Mart seçimlerimiz hayırlı ve uğurlu olsun” açıklamasında bulundu.

Yamaçlı’dan Tahsin Özdilek’e destek için gelen vatandaşlar ise, bilgi, birikim ve tecrübesi ile Yamaçlı’ya çok daha güzel hizmetler yapacağına inandıkları belirtip, “Allah hayırlı ve uğurlu etsin. Sayın Özdilek’e çıkmış olduğu bu onurlu görevde başarılar dileriz” değerlendirmesinde bulundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM