• DOLAR
  13,5814
  %-0,06
 • EURO
  15,2721
  %-0,10
 • ALTIN
  794,92
  %0,09
 • BIST
  1.951,17
  %0,31
AKADEMİ MEZUNLARI BELGELERİNİ ALDI

AKADEMİ MEZUNLARI BELGELERİNİ ALDI

AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen siyaset akademisine katılarak kursları başarıyla bitiren Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit ve Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş’a belgeleri Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ve AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci tarafından verildi.

 

AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen siyaset akademisine katılarak kursları başarıyla bitirenlere sertifikaları verildi.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen programa Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ile Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit ve Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş katıldı.

“Siyaset Akademisi’nde sertifika heyecanı”

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, AK Parti iktidara geldiğinden bugüne dek, siyasetin çıtasını daha yukarılara çıkarmayı, ilkeli, demokratik ve şeffaf bir siyaset anlayışıyla hareket etmeyi temel gayeleri olarak benimsediğini belirterek, “2008 yılında başlanılan ve kesintisiz olarak devam eden bir eğitim faaliyeti olan Siyaset Akademisi, AK Parti Genel Merkezi’nin teşkilatlarımıza ve vatandaşlarımıza yönelik en önemli çalışmalarından biri halini almıştır” dedi.

Başkan Düğenci, “Bu kapsamda; Sırçalı Belediye Başkanımız sayın Ferit Koçyiğit ve Yamaçlı Belediye Başkanımız sayın Şaban Altıntaş, Siyaset Akademisi’ni başarıyla tamamlamıştır. Genel Merkezimiz tarafından gönderilen başarı belgelerini başkanlarımıza verdik. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ise tecrübenin en büyük derslerden birisi olduğunu dile getirdi. Başkan Coşar, “Bu sayede teşkilat mensuplarımız ve vatandaşlarımız siyasetin üst kademelerinde görev yapmış değerli kişilerin tecrübelerinden faydalandılar. Başkanlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit de Siyaset Akademisi’nin katılımcılar açısından oldukça faydalı olduğunu vurgulayarak, “Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde tüm Ülkemizde başlatılan hizmet kervanına bizlerde belediye başkanı olarak her zaman destek veriyoruz. Siyaset Akademisinde tecrübelerinden yararlandığımız değerli hocalarımız güncel olaylar, ülkenin ekonomik yapısı, güvenlik ve siyasi gelişmeler başta olmak üzere çok sayıda konu üzerinde bizlere aydınlatıcı bilgiler aktardı” ifadelerinde bulundu.

Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş ise “Siyaset, sosyoloji, iletişim, ekonomi, dış politika gibi temel alanlarda akademisyenler ve tecrübeli siyasetçilerimiz aracılığıyla bizlere bilgiler aktarıldı. Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde bizlerde milletimize hizmette her zaman yerimizi alacağız. Kasabamız, ilçemiz ve partimiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” açıklamasında bulundu.

Konuşmaların ardından AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen siyaset akademisine katılarak kursları başarıyla bitiren Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit ve Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş’a belgeleri Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ve AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci tarafından verildi.

13.01.2021

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM