• DOLAR
  %-0,06
 • EURO
  %0,15
 • ALTIN
  %-0,49
 • BIST
  %1,99
AKAY’A SEVGİ SELİ

AKAY’A SEVGİ SELİ

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Boğazlıyan’da çiftçiler ile bir araya geldi. Boğazlıyan çiftçileri ile yöneticilerin bir araya gelerek birlikte oluşturdukları ziyarette bir rekora daha imza atılırken, Başkan Akay, vatandaşların sevgi gösterisiyle karşılandı.

Boğazlıyan çiftçilerinin gösterdikleri ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Akay, “Bu iştirak, bu sevgi seli ‘Kayseri Şeker Ailesi’nin gerçek bir görüntüsünün tezahürüdür. Boğazlıyan’da çiftçiyi bu kadar ilgili ve heyecanlı ilk defa görüyorum. Adeta miting ortamı gibi bir durum oluştu. Bu ilgiye ne kadar teşekkür etsem azdır. Aziz çiftçi kardeşlerimin gönlüne sağlık. Allah bizi onların ilgisine ve güvenine layık eylesin” dedi.

Kayseri ile birlikte Boğazlıyan ve Turhal Şeker Fabrikalarını bünyesinde bulunduran Kayseri Şeker’de Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’ın Boğazlıyan ziyareti adeta mitinge dönüştü.

Çiftçi ve vatandaşların büyük ilgisi ile karşılanan Başkan Akay, “Kayseri Şeker olarak sizin bu ilginize ve yakınlığınıza layık olmaya çalışıyoruz, bu çerçevede gerek çok geniş bir coğrafya da faaliyet gösterdiğimiz aziz çiftçilerimize, gerekse de bölgemize, değer katmaya gayret ediyoruz. İşte bu anlayış içerisinde çalışıyoruz. Kayseri Şeker’in bölgenin en prestijli kuruluşlarından bir tanesi. Bugün bizlerin yüz akı olan fabrikalarımız ve yatırımlarımızla hem çiftçimize hem de ülke ekonomimize katkı sağlıyoruz” dedi.

Kayseri Şeker’in on binlerce çiftçisi, kurumun binlerce çalışanıyla tarladan fabrikaya kadar tüm süreçlerde birlik ve sürdürülebilirlik ilkesiyle sadece üreten değil, geleceğine güvenen bir kurum kimliğiyle yatırımlarına devam eden Kayseri Şeker’de Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Boğazlıyan’da bir dizi ziyaretlerde bulundu, çiftçiler ile bir araya geldi.

Miting havasında geçen çiftçi buluşmasında Başkan Akay, Boğazlıyan ve Yenipazar çiftçileri ile bir araya geldi.

Kayseri Şeker’in kurumsal imajını uluslararası alanda da en üst seviyeye taşıyacak proje ve yatırımları ile çiftçinin gönlünde taht kuran Başkan Akay’a Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Hurşit Dede ve yüzlerce çiftçi eşlik etti.

Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulanan Başkan Hüseyin Akay, “Önce Yenipazar Belediye Başkanı kardeşimiz Menderes Baran’ı ziyaret ettik. Çok sayıda çiftçimizle kısa bir sohbet yaptık. Paşaköy’de Muhtar kardeşimiz Hüseyin Keleş’in bahçesinde büyük bir katılımla çiftçilerimizle uzun bir sohbet gerçekleştirdik.” dedi.

Boğazlıyan’da Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ı da makamında ziyaret ettiklerini aktaran Başkan Akay, ziyaret sonrası Boğazlıyan Cumhuriyet meydanında çay ocağında çiftçilerimizle bir araya geldik.

Bu görevde 12. seneyi idrak ediyorum. Özellikle Boğazlıyan’da çiftçiyi bu kadar ilgili ve heyecanlı ilk defa görüyorum. Adeta miting ortamı gibi bir durum oluştu. Bu ilgiye ne kadar teşekkür etsem az kalır. Aziz çiftçi kardeşlerimin gönlüne sağlık. Allah bizi onların ilgisine ve güvenine kayık eylesin. Neden bu coşku oluştu diye düşündüm? Sanırım birileri çiftçinin damarına basmış ve ayranını kabartmış. Aziz çiftçimize bu coşku ve heyecan da yakışıyor. Karşılıklı değerlendirmelerde bulunduk. Bundan sonra bu tür ziyaretlere daha fazla zaman ayırmamız gerekiyor” şeklinde konuştu.

Daha sonra Boğazlıyan Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Köksal Kılıçarslan’ı ziyaret ettiklerini ifade eden Akay, “Bu vesile ile ilgi ve alakalarından dolayı Belediye Başkanımız Gökhan Coşar’a, programın başından sonuna kadar eşlik eden Belediye Başkanımız Menderes Baran’a, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye, MHP İlçe Başkanı Selahattin Demiroğlu’na, Harun Halıcı’ya, Mehmet Coşar’a ve katılan katkı sağlayan bütün çiftçilerimize ve vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM