• DOLAR
  %0,03
 • EURO
  %0,93
 • ALTIN
  %-0,17
 • BIST
  %1,96
ALTIN; GÜVEN TAZELEDİ

ALTIN; GÜVEN TAZELEDİ

Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Latif Altın, Olağan Genel Kurul toplantısında güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi. Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sinan Yazılıtaş’ta yönetime giren isimler arasında yer aldı.

“TAM DESTEK ALDI”

Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Latif Altın, tek liste ile girdiği Olağan Genel Kurul toplantısında güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçilirken, merkez ve ilçelerde bulunan odaların tam desteğini aldı.  2014 yılından bu yana ESOB Başkanlığını yürüten Altın, bir dönem daha ESOB Başkanlığı görevini yürütecek.

Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Latif Altın, kongre sonrası yaptığı teşekkür konuşmasında; kendisini destekleyen tüm oda başkanları ve üyelere teşekkür ederek, “Birlik ve beraberlik içerisinde esnafımızın gelişmesi için çalışacağız. Esnafımızın her zaman yanında olup onların sorununu çözmeye gayret göstereceğiz” dedi.

“YAZILITAŞ; ESNAF İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) yönetim kurulu üyeliğine seçilen Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sinan Yazılıtaş ise, birlik ve beraberlikle her türlü sorunun çözümü için çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğiz” dedi.

Yeni dönemde de birlik ve beraberliğin tesisi için elinden gelen tüm gayreti göstereceğinin altını çizen Yazılıtaş, gerek Boğazlıyan’da gerekse Yozgat’ta esnafa hizmetkar olmak için ellerinden gelen tüm çabayı göstereceklerini söyledi.

Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Latif Altın’ın bilgisi ve tecrübesi ışığında esnaf ve sanatkarlar için çalışmalarını artıracaklarını aktaran Yazılıtaş, kongrenin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Öte yandan Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu.

“Sinan Yazılıtaş, Hacı Şeker, Eyup Coşkun, İsmail Kaplan, Mehmet Doğanay ve Fuat Özer.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM