• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ALTINTAŞ; ENERJİSİYLE GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

ALTINTAŞ; ENERJİSİYLE GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

Yamaçlıyı daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için çalışmalarına devam eden vizyoner Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, halkın yaşam kalitesini yükseltmeye kararlı.

Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, yoğun çalışma temposu ve enerjisiyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Başkan Altıntaş, Yamaçlı halkının yaşam kalitesini yükseltmek ve beldeyi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için önemli projelerine bir yenisini daha ekledi.

Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, belde halkına yönelik yaptığı hizmetler ve vizyon projeleriyle büyük bir takdir topluyor. Altıntaş, Yamaçlı’nın temel ihtiyaçlarını karşılayan altyapı çalışmalarının yanı sıra, kültür, spor, eğitim, yeşil alanlar ve sosyal belediyecilik gibi pek çok alanda da önemli adımlarla adını duyurdu.

Belde sakinlerinin günlük yaşamlarını kolaylaştırmayı hedefleyen Başkan Altıntaş, “Yamaçlı’lı hemşehrilerimizin ayakları çamurdan tozdan kesene kadar mücadelemiz devam edecektir” diyerek, 48 kilometrelik Yol çalışmaları, ulaşım, altyapı iyileştirmeleri ve çevre düzenlemeleri gibi alanlarda Yamaçlı’nın gelişimini sağlamak için büyük bir özveriyle çalışıyor.

Altıntaş’ın liderliğindeki Yamaçlı Belediyesi, aynı zamanda belde halkıyla güçlü bir iletişim kurarak, toplumun her kesimini kapsayan projeler hayata geçiriyor. Yamaçlı’nın tamamını kucaklayan uygulamaları ile belediye, belde sakinleriyle güçlü bir gönül bağı oluşturuyor.

Başkan Altıntaş, “Hedefimiz; vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmektir. Bizim en büyük gücümüz; birliğimiz, beraberliğimiz ve milletimizden aldığımız hayır dualarıdır. Halkımıza bize verdikleri çok büyük destek için canı gönülden teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Yozgat’ın en büyük beldelerinden biri olan Yamaçlı’da, Başkan Şaban Altıntaş’ın liderliğindeki belediye, kasabaya yeni bir soluk getiriyor ve halkın beklentilerini karşılamak için çalışmalarını sürdürüyor. Yamaçlı Belediyesi’nin bu başarılı çalışmaları, diğer belediyelere de ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Başkan Altıntaş, Yamaçlı’nın geleceğini daha da parlak yapmak için hizmetlerine devam edeceğini belirtiyor. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM