• DOLAR
  8,8689
  %1,22
 • EURO
  10,4740
  %1,60
 • ALTIN
  499,21
  %1,68
 • BIST
  1.385
  %-1,20
ANKARA YAMAÇLI’YA ÇALIŞIYOR

ANKARA YAMAÇLI’YA ÇALIŞIYOR

Hayalindeki Yamaçlı için kolları sıvayan Başkan Şaban Altıntaş, beldenin gelişim ve değişiminde önemli rol üstlenip, vatandaş odaklı hayata geçirilen projeleri meyvelerini vermeye başladı. Her kesiminin yaşamına dokunacak çalışmaları ile takdir toplayan genç ve vizyoner Belediye Başkanı Altıntaş’ın çalışmaları ile Yamaçlı hibeye ve hizmete doymuyor.

Yozgat’ın en gözde ve en büyük beldesi olan Yamaçlı hibeye ve hizmete doymuyor. Son bir yıl içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı tam kapasite ile çalışan Yamaçlı Belediyesi bir yıllık süreçte toplam 1 Milyon 800 Bin TL. hibe alarak kasaba genelinde çok büyük hizmetleri gerçekleştirdi.

Yamaçlı’da açıkladığı projelerle adından söz ettiren, Yamaçlı’nın ufuk çizgisini geliştiren ve beklentilerini de artıran genç ve vizyoner Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, göreve seçildiği günden itibaren belde halkının 7’sinden 70’inin hizmetine koşan, gecesini gündüzünü beldenin gelişip kalkınması noktasında harcamasıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

HİZMETLERİN ARDI ARKASI KESİLMİYOR

Bu kapsamda ülkemizle birlikte tüm dünyayı da etkisi altına alan koronavirüs salgınına rağmen hizmetlerin ardı arkası kesilmeyen Yamaçlı’da Belediye Başkanı Altıntaş, gözetiminde hazırlanılan projelere hayatiyet kazandırmak ve mutlu bir belde oluşturabilmek için çalışmalar da hız kazandı.

MİLLETVEKİLİ BAŞER’İN KATKISI BÜYÜK

Yamaçlı’nın tüm potansiyelini harekete geçiren Başkan Altıntaş, hizmetleri en verimli şekilde değerlendirerek beldenin kimliğini göz önünde bulunduran çalışmalarına ağırlık veriyor. Onlarca proje için başta AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer olmak üzere, kapsamlı ve bereketli görüşmeler gerçekleştiren Başkan Altıntaş, Yamaçlı’da beklentileri de artırdı.

Konuyla ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Şaban Altıntaş “Okul binalarımızın bakım ve onarımı için 250.000 TL. Okullarımızın bahçe duvarı yapımı için 270.000 TL. kasabamız içerisinde bulunan ana yolumuzun asfalt ve parke yapımı için 750.000 TL. kilitli parke taş alımı için 450.000 TL. ve çevre temizliği için 80.000 TL. olmak üzere bir yılda toplam 1 Milyon 800 Bin TL.  hibe alınarak hayata geçirdik” dedi.

MİLLETVEKİLİMİZİN EMEKLERİNİ BOŞA ÇIKARTMADIK

“Bu süreçte adeta Yamaçlı Kasabasının bir evladı gibi çalışan bizlere her aşamada destek veren ve Yamaçlı Kasabasına yapılacak her türlü yardım da emeğini esirgemeyen kıymetli Millet Vekilimiz Sayın Yusuf Başer’in payı büyüktür” diyen Başkan Şaban Altıntaş, “Ayrıca yakın zamanda gerçekleşecek olan tüm projelerimize aynı güç ve hızla destek veren kıymetli vekilimize şahsım ve kasabamız adına şükranlarımı sunuyorum. Bilindiği gibi Yamaçlı Kasabası nüfus ve yerleşim alanı olarak Yozgat ilimizin en büyük kasabası olmakla birlikte ülke çapında birçok ilçeden daha büyüktür.

Bu sebeple işimiz çok ve aşırı emek istemektedir. Ancak biz belediye olarak pandemi sürecine rağmen tam kapasite ile çalışan Sayın Milletvekilimiz Yusuf Başer’in emeklerini boşa çıkarmayan bir çalışma programı ile hizmetlerimizi yerine getirerek dışarıdan hiç bir yardıma ihtiyaç duymadan hizmetlerimizi yerine getirdik” şeklinde konuştu.

İŞİMİZ ÇOK; GÜCÜMÜZ VE YETENEĞİMİZ VAR

Başkan Altıntaş, “Allah’ın izni ile vatandaşlarımızdan aldığımız güç ve sayın vekilimizin destekleri ile 2021 yılında da Yamaçlı Kasabası’na yakışır projelerimizi hayata geçirmek için çalışıyoruz. Bizler kasabamıza ülkemize değerli haklımıza hizmet için bu yola çıktık, kasabamızın büyüklüğü göz önüne alınırsa işimiz çok ancak bizimde bu işlerin tamamını yapacak gücümüz ve yeteneğimiz var” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM