• DOLAR
  %0,03
 • EURO
  %0,93
 • ALTIN
  %-0,17
 • BIST
  %1,96
ANKARA’DA BAŞ DÖNDÜREN TRAFİK

ANKARA’DA BAŞ DÖNDÜREN TRAFİK

Ankara’da bazı temaslarda bulunan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkent ziyaretinde ilçenin önemli projeleri ile ilgili çeşitli temaslarda bulunan Başkan Coşar, bu kapsamda AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ile birlikte Ankara’da Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı ziyaret etti. Boğazlıyan’ın yatırımlarını, hizmetlerini ve projelerini görüşen Başkan Coşar, Bakan Bozdağ’a ilçenin vizyon projelerde gelinen son durumu paylaştı.

Boğazlıyan’a kazandırdığı birbirinden önemli proje ve hizmetlerle son yıllarda altın çağını yaşatan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, yatırımların devamı için hem Boğazlıyan’da hem de Ankara kanadında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Boğazlıyan’da açıkladığı projelerle adından söz ettiren, Boğazlıyan’ın ufuk çizgisini geliştiren ve beklentilerini de artıran Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Ankara’da Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile bir araya geldi. Boğazlıyan’ın sorunlarının çözümünde ve hedeflenen proje ve yatırımlara desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Boğazlıyan’da birlik beraberlik içerisinde çalışan ve bereketin en güzel örneğini sergileyen Başkan Coşar, Boğazlıyan’ın ortak değerlerine sahip çıkmayı sürdürüyor.

Başkent ziyaretinde ilçenin önemli projeleri ile ilgili çeşitli temaslarda bulunan Başkan Coşar, bu kapsamda AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ile birlikte Ankara’da Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı ziyaret etti.

Gerek milletvekilliği, gerek Başbakan Yardımcılığı ve gerekse Adalet Bakanlıkları görevi süresince ülkemiz ile birlikte Boğazlıyan’a ve bölgeye hizmet ve yatırımlarda imzası bulunan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın makamında gerçekleşen ziyarette Boğazlıyan’da yapılan çalışmalar ve yeni yapılması planlanan projelerle ilgili bilgi paylaşımında bulunuldu.

Boğazlıyan’ın yatırımlarını, hizmetlerini ve projelerini görüşen Başkan Coşar, Bakan Bozdağ’a ilçenin vizyon projelerde gelinen son durumu paylaştı.

-“ŞİMDİDEN HEYECAN YARATTI”-

Öte yandan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın Eylül ayında Boğazlıyan’da bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunacağı ve Boğazlıyan’a müjdeleri olacağı ifade edildi.

Boğazlıyan’a kazandırdığı birbirinden önemli proje ve hizmetlerle son yıllarda altın çağını yaşatan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın yatırımların devamı için hem Boğazlıyan’da hem de Ankara kanadında çalışmalarını aralıksız sürdürmesi “Ankara’da Baş Döndüren Trafik” olarak yorumlandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM