• DOLAR
  %-0,02
 • EURO
  %-0,10
 • ALTIN
  %-0,37
 • BIST
  %1,38
ANKARA’DA KRİTİK BOĞAZLIYAN ZİRVESİ

ANKARA’DA KRİTİK BOĞAZLIYAN ZİRVESİ

Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik önemli proje ve yatırımlara imza atan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın sosyal-kültürel, görsel ve sosyal sorumluluk çalışmaları Boğazlıyan halkı tarafından takdir toplamaya devam ederken; Başkan Coşar, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak amacıyla gittiği Ankara’da Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ı ziyaret etti, yapımı devam eden çalışmalar hakkında bilgiler sundu.

Boğazlıyan’ın gelişim ve değişiminde önemli rol üstlenen Başkan Coşar’ın vatandaş odaklı hayata geçirilen projeleri meyvelerini verirken, her kesiminin yaşamına dokunacak çalışmaları ile gönüllere dokunmaya devam ediyor.

-“HAYALLER GERÇEĞE DÖNÜŞMÜŞTÜ”-

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın dinamik, planlı, modern ve çağdaş belediyeciliğin örneklerini sunan hizmetlerinde iş ve istihdam yaratan yürüttüğü ve kalkınma hamlesi projesi kapsamında OSB çalışmasında ilk temel heyecanının ardından Boğazlıyan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

-“KÜLLİYE’DE KRİTİK ZİRVE”-

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak amacıyla gittiği Ankara’da Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ı ziyaret etti.

Boğazlıyan için gecesini gündüze katan Başkan Coşar, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’la bir araya geldi. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Coşar,  bir süre önce temeli atılan Organize Sanayi Bölgesi’nde yürütülen çalışmalar hakkında Oktay’a bilgiler sundu.

Başkan Coşar, sosyal medyadan yaptığı açıklamada; “Bir kez daha Boğazlıyan’a gösterdikleri ilgiyi yürekten hissettiren Cumhurbaşkanı Yardımcımız sayın Fuat Oktay beyefendi, tüm hemşehrilerimize selam ve sevgilerini iletti. Ülkemizin her alanda gelişmesi ve başarısı için gece gündüz çalışan sayın Oktay’a kabulleri ve kıymetli destekleri için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Boğazlıyan’ın değişimine katkı verecek projeler için bu tür görüşme ve diyaloglara önem verdiklerini aktaran ve Ankara ziyaretinin son derece verimli geçtiğini dile getiren Başkan Coşar, “Boğazlıyan’ımız için çalıştığımız proje ve sürdüğümüz çalışmalara yönelik Cumhurbaşkanı Yardımcımız sayın Fuat Oktay’ı ziyaret ettik, istişarelerde bulunduk” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM