• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ANKARA’DA SEVGİ SELİ

ANKARA’DA SEVGİ SELİ

Adalet ve Kalkınma Partisi 4. Olağanüstü genel kurul toplantısı Ankara’da gerçekleşti. Boğazlıyan’dan da yüzlerce kişi AK coşkuya ortak oldu.

Adalet ve Kalkınma Partisi 4. Olağanüstü genel kurul toplantısı büyük bir coşku ve katılımla gerçekleşti. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Ankara’da düzenlenen genel kurulda yüzlerce Boğazlıyanlı da AK coşkuya ortak oldu.

“Ankara’da AK Parti 4. Olağanüstü Genel Kurulu Coşkuyla Gerçekleşti”

Ankara’da Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 4. Olağanüstü genel kurulu büyük bir coşku ve katılımla gerçekleşti. Genel kurula Boğazlıyan’dan da yüzlerce kişi katılarak AK Parti’nin heyecanına ortak oldu.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile düzenlenen genel kurulda, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit, Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük, Boğazlıyan Belediye Başkan Yardımcısı Latif Manyas, Belediye Meclis Üyeleri, partililer ve vatandaşlar da yoğun bir katılım gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kongrede konuşmasında şunları söyledi:

“Bu sevda, hayatımızın gayesi olan davamızı yüceltme sevdasıdır. Bu sevda, Türkiye Yüzyılı’nı inşa etme sevdasıdır. Bu sevda, Türkiye binyılına yürüyüş sevdasıdır. Bu sevda, şehitleri ve gazileriyle ecdadın emanetine sahip çıkma sevdasıdır. Bu sevda, yok sayıldıkça daha çok var olanların sevdasıdır.”

AK Parti’nin 4. Olağanüstü genel kurulu, partililerin bir araya gelerek yeni dönem için kararlar aldığı önemli bir etkinlik olarak kayda geçti. Katılımcılar, partiye olan desteğin ve coşkunun devam edeceğini gösterdiler.

Genel kurulda yapılan konuşmalarda, partinin Türkiye’nin kalkınması, istikrarı ve güvenliği için kararlılıkla çalışmaya devam edeceği vurgulandı. Ayrıca, Türkiye’nin milli değerlerine ve ecdadının mirasına sahip çıkma kararlılığı da yine konuşmalarda öne çıkan bir tema oldu.

Genel kurula katılan Boğazlıyanlılar, hem parti içi birlik ve beraberliklerini pekiştirmenin hem de ülkenin daha iyi bir geleceğine katkıda bulunmanın önemini vurguladılar. Katılımcılar arasında yaşanan coşku ve dayanışma, partinin sürdürdüğü politikaların destek bulmaya devam ettiğini gösterdi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde “Hep Yeni Hep İleri” vizyonuyla gerçekleştirdiğimiz AK Parti’mizin 4’üncü Olağanüstü Büyük Kongresi’nin ülkemiz, milletimiz ve partimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Ankara’da gerçekleşen Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 4. Olağanüstü Genel Kurulu’na katılan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, partinin ve ülkenin geleceği için duyduğu umudu dile getirdi. Başkan Coşar, kongre sürecindeki coşkuyu ve heyecanı vurgulayarak, AK Parti’nin lideri Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti.

Başkan Coşar, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:

“AK Parti’nin 4. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde Boğazlıyan olarak büyük bir coşku ve heyecanla yerimizi aldık. AK Parti’miz ve ülkemiz için hayırlı olsun. Yıllardır olduğu gibi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ülkemize hizmet etmek için gecesini gündüzüne katarak çalışacak AK Kadrolarımız ile daha müreffeh bir Türkiye için durmak yok, yola devam diyoruz.”

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, açıklamasında; AK Parti’nin 4. Olağanüstü genel kurulu, Türkiye’nin siyasi sahnesinde önemli bir kilometre taşı olarak kabul edildiğini belirterek,  “Boğazlıyan olarak kongrede büyük bir coşku ve heyecanla yerimizi aldık. Partimizin lideri Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkenin daha da ilerlemesi ve güçlenmesi için çalışmaya devam edeceğiz. Kongremiz hayırlı ve uğurlu olsun” dedi. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM