• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %0,59
 • ALTIN
  %-0,41
 • BIST
  %2,25
ASRIN PROJESİ GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR

ASRIN PROJESİ GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR

Boğazlıyan da heyecan doruğa çıktı.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın asırlık projesi olan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesinde çalışmalar ve yatırımlar tüm hızıyla sürüyor. Asi Künefe’den sonra Tarım sektöründe üretim yapan ve ülke ekonomisine önemli katkı sağlayan Çelikel Tarım, Fuat Oktay OSB’de kuracağı fabrika için bölgedeki çalışmalarına başladı.

Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik önemli proje ve yatırımlara imza atan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, hizmetlerinde dinamik, planlı, modern ve çağdaş belediyeciliğin örneklerini sunarken, iş ve istihdam yaratan, yürüttüğü kalkınma hamlesi projesi kapsamında OSB’de önemli bir adım daha atıldı.

-“2 BİN KİŞİYE EKMEK KAPISI OLACAK”-

Boğazlıyan’ın gelişim ve değişiminde önemli rol üstlenen, vatandaş odaklı hayata geçirilen projeleri meyvelerini verirken, Her kesiminin yaşamına dokunacak çalışmaları ile gönüllere dokunmaya devam eden Başkan Coşar, 2 Bin kişiye istihdam sağlayacak olan Tarım sektöründe üretim yapan ve ülke ekonomisine önemli katkı sağlayan Çelikel Tarım, Fuat Oktay OSB’de kuracağı fabrika için bölgedeki çalışmalarına başladığını duyurdu.

-“BİNLERCE KİŞİYE AŞ KAPISI OLACAK”-

Boğazlıyan’da belediye hizmetlerinin yanısıra yerelden kalkınma hamlesi projesi kapsamında örnek çalışma ve projelerde imzası bulunan Başkan Coşar’ın gerek yatırımcılar gerekse Ankara’daki görüşmeleri ile Organize Sanayi Bölgesi’ndeki çalışmalarda büyük mesafe katedildi.

Bu kapsamda Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın asırlık projesi olan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesinde çalışmalar ve yatırımlar tüm hızıyla devam ediyor.

Tarım sektöründe üretim yapan ve ülke ekonomisine önemli katkı sağlayan Çelikel Tarım, Fuat Oktay OSB’de kuracağı fabrika için bölgedeki çalışmalarını sürdürüyor. Fabrikada 2000 kişilik istihdam hedefi bulunurken, OSB’lerin bulundukları bölgelerin can damarı olduğunu her fırsatta dile getiren Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Hayata geçtiğinde ilçe ekonomisinin kalbinin atacağı Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi ayrıca Boğazlıyan’a istihdam da sağlayacak. İlçemiz bu OSB ile adeta uçuşa geçecek. Boğazlıyan çok değil yakın zamanda Türkiye’nin dikkat çeken ilçesi olacak” açıklamasında bulunmuştu.

Başkan Coşar, Çelikel Tarım, Fuat Oktay OSB’de kuracağı fabrika için bölgedeki çalışmalarına başladığını duyurdu, hayırlı olması temennisinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM