• DOLAR
  13,5846
  %-0,04
 • EURO
  15,3109
  %0,15
 • ALTIN
  795,54
  %0,17
 • BIST
  1.951,17
  %0,31
Azim ve inancın zaferi

Azim ve inancın zaferi

Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu, “30 Ağustos Zaferi hürriyet ve bağımsızlığına düşkün bir milletin Başkomutanı Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde çelikleşmiş bir milli birlik ve beraberlik ruhu içerisinde Dünya’nın en güçlü ordularına karşı elde edilen azim ve inancın zaferidir” dedi.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96. yılı dolayısıyla bir açıklama yapan Kaymakam Davut Sinanoğlu, 30 Ağustos’un büyük Türk Milleti ve onun bağrından çıkan kahraman Türk Ordusunun en şanlı zaferlerinden birisi olduğunu belirtti.

“Bu zafer tarihten silinmek istenen Türk Milletinin Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk sayesinde tekrar ortaya çıktığı ebediyen yaşayacak Türkiye Cumhuriyeti Devletinin temellerinin atıldığı, Türk birlik ve beraberliğinin kudret ve kabiliyetinin nelere muktedir olduğunun tüm Dünya’ya öğretildiği, tarihte bir benzeri bulunmayan eşsiz bir zaferdir” diyen Kaymakam Sinanoğlu, Ağustos ayının Yüce Türk Milleti için başarının, kazanmanın ve zaferin adı olduğunu dile getirdi.

Kaymakam Sinanoğlu, “Bu düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mukaddes vatanımızın birliği ve bütünlüğünü perçinlediği ve dünyaya kabul ettirdiği bu çok anlamlı Zaferin yıldönümünde, bugün millet olarak birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyacımızın olduğu bir gerçektir. Ülkemizin varlığı ve bağımsızlığı için canlarını seve seve feda eden Aziz Şehitlerimizi ve kahraman ecdadımızı, 15 temmuz Şehitlerimizi saygı, minnet, şükran ve rahmetle, gazilerimizi şükranla bir kez daha anıyor, 30 Ağustos Zafer bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM