• DOLAR
  8,6525
  %0,29
 • EURO
  10,1524
  %0,35
 • ALTIN
  494,12
  %0,39
 • BIST
  1.391
  %0,37
AZİM VE İNANCIN ZAFERİ

AZİM VE İNANCIN ZAFERİ

Boğazlıyan Kaymakamı Fatih Gülnar, Ağustos ayının Yüce Türk Milleti için başarının, kazanmanın ve zaferin adı olduğunu belirterek, ” 30 Ağustos Zaferi hürriyet ve bağımsızlığına düşkün bir milletin Başkomutanı Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde çelikleşmiş bir milli birlik ve beraberlik ruhu içerisinde Dünya’nın en güçlü ordularına karşı elde edilen azim ve inancın zaferidir” dedi.

Büyük Türk milleti ve onun bağrından çıkan kahraman Türk ordusunun en şanlı zaferlerinden biri olan 30 Ağustos zaferlerinin 99. yıl dönümünü kutlamanın gururu ve onurunu yaşıyoruz diyen Kaymakam Gülnar, açıklamasında; “Bu zafer tarihten silinmek istenen Türk Milletinin Atatürk sayesinde tekrar ortaya çıktığı ebediyen yaşayacak Türkiye Cumhuriyeti Devletinin temellerinin atıldığı, Türk birlik ve beraberliğinin kudret ve kabiliyetinin nelere muktedir olduğunun tüm Dünya’ya öğretildiği, tarihte bir benzeri bulunmayan eşsiz bir zaferdir.

Ağustos ayı Yüce Türk Milleti için başarının, kazanmanın ve zaferin adıdır. Bu düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mukaddes vatanımızın birliği ve bütünlüğünü perçinlediği ve dünyaya kabul ettirdiği bu çok anlamlı Zaferin yıldönümünde, bugün millet olarak birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyacımızın olduğu bir gerçektir. Ülkemizin varlığı ve bağımsızlığı için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman ecdadımızı saygı, minnet, şükran ve rahmetle bir kez daha anıyor, 30 Ağustos Zafer bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM