• DOLAR
  %0,73
 • EURO
  %-0,26
 • ALTIN
  %-0,69
 • BIST
  %3,13
BAĞIMLILIKLA MÜCADELE SÜRECEK

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE SÜRECEK

Bağımlılıkla mücadele faaliyetlerinin etkin bir şekilde yürütülmesi, bağımlıların topluma kazandırılması, paydaşlar arasında iş birliği ve koordinasyon sağlanması amacıyla Yozgat Valisi Ziya Polat başkanlığında toplantı yapıldı.

Gençler ve çocukların yada bağımlı olanların kurtarılmasına yönelik çalışmaların değerlendirildiği, bağımlı olmadan veya herhangi bir maddeye bulaşmalarını önlemek ve bağımlı olanları topluma yeniden kazandırmak amacıyla Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısı, Yozgat Valisi Ziya Polat başkanlığında yapıldı.

Yozgat genelinde bağımlılıkla mücadele faaliyetlerinin etkin bir şekilde yürütülmesi, bağımlıların topluma kazandırılması, paydaşlar arasında iş birliği ve koordinasyon sağlanması amacıyla Vali Ziya Polat başkanlığında toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda, kurum yetkilileri bağımlılıkla mücadelede uygulanan ve yapılması planlanan çalışmalar ile kurum ve kuruluşların, belediyelerin ve sivil toplum kuruluşlarınca yapılan çalışmalar ve yapılması gereken çalışmalar hakkında bilgilendirme sunumu yaptı.

Toplantıda; bağımlıların kurtarılması ve topluma yeniden kazandırılması için çaba sarf edilmesi, bağımlı olmadan yada herhangi bir maddeye bulaşmadan çocukların önünü nasıl açabileceği ve sosyal faaliyetlerle bağımlı olanların yeniden topluma kazandırılması konuları görüşüldü.

“Açık Kapı Milletin Kapısı”

Bu arada Vali Ziya Polat, Halk Günü Buluşmaları kapsamında Açık Kapı’da vatandaşlarla bir araya gelerek, kendisine iletilen konuların çözümü noktasında ilgili makamlara talimat verdi.

Ayrıca Tarım arazilerinin korunması ve daha verimli kullanılmasına yönelik kararların değerlendirildiği Toprak Koruma Kurulu toplantısı, Vali Ziya Polat başkanlığında gerçekleştirildi, toplantıda, gündem maddeleri görüşüldü.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM