• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAĞIMLILIKLA MÜCADELE SÜRECEK

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE SÜRECEK

Yozgat il genelinde bağımlılıkla mücadele  artarak devam ediyor. Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan başkanlığında düzenlenen “Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı”nda, bağımlılıkla mücadele faaliyetlerinin nasıl daha etkin bir şekilde yürütüleceği ve bağımlı bireylerin topluma kazandırılması konuları ele alındı.

Toplantıda, bir araya gelen kurum yetkilileri, il genelinde bağımlılıkla mücadelede şu ana kadar gerçekleştirilen çalışmaları değerlendirdi ve gelecek döneme yönelik planlarını paylaştı. Bu çalışmalarda bağımlılıkla mücadelenin paydaşlar arasında iş birliği ve koordinasyonu güçlendirmek ve bağımlı bireyleri topluma kazandırmayı hedefliyor.

Yozgat İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer toplantıda, narkotik suçlar ve bağımlılıkla mücadele konularında İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmaları ayrıntılı bir şekilde anlattı.                 “Emniyet birimleri, bağımlılıkla mücadelede büyük bir kararlılıkla faaliyetlerini sürdürüyor.

Bağımlılıkla Mücadele Kararlılıkla Sürüyor”

Toplantıda; bağımlılıkla mücadelede ortak bir çabanın önemine vurgu yapılarak, bağımlılıkla mücadelenin kararlı bir şekilde ilerlediği, bu toplantıda paydaşların katkılarıyla daha etkili stratejiler geliştirildiği ve bağımlı bireyleri de topluma kazandırmanın amaçlandığı kaydedildi.

Bağımlılıkla mücadele çalışmaları, Yozgat’ta toplumun sağlığını ve güvenliğini koruma yolunda atılan önemli adımlardan biri olarak dikkat çekerken, Yerel yönetim ve kurumlar, bağımlılıkla mücadelede bir arada çalışarak toplumun refahını artırmayı hedefliyor. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM