• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAHÇELİ; YOZGAT’TAN SESLENDİ

BAHÇELİ; YOZGAT’TAN SESLENDİ

Yozgatlı cesur, zalime boyun eğmez.

“Aziz Milletim Sıra Sende” sloganıyla Yozgat’ta miting düzenleyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nin, ülkenin birliği, demokrasinin geleceği, milletin huzur ve refahına kalıcı sonuçlar getirmesini dileyerek, seçimlerin sağduyulu, sakin ve demokratik olgunlukla gerçekleşmesini temenni etti. Millet İttifakı’na yönelik eleştirilerde bulunan Bahçeli, kalbi vatan sevgisiyle çarpan vatandaşların 6’lı masa siyasetçilerine değer vermediğini söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yozgat Cumhuriyet Meydan’ında vatandaşlara seslendi.

Yozgatlının cesur olduğunu ve zalime boyun eğmeyeceğini vurgulayan Başkan Bahçeli, Millet İttifakı’na yönelik eleştirilerde bulundu.

Bahçeli, “Yozgat’a haram giremez, girmemiştir. Yozgat cesurdur, zalime boyun eğmez. Milli umutları karartmak isteyen siyasi partiler zillet ittifakında toplanmıştır. Gerçek ortadadır. Önce sipariş masa kurdular. Sonra 6 parti o masaya oturdu. Bizim için malum olanı tescillediler. CHP ile PKK aynı masadadır. FETÖ masanın gözcüsüdür. İYİ Parti ile HDP ve PKK bir elmanın iki yarısı. Kılıçdaroğlu’na ‘Kazanamayacak aday’ dediler, masada kriz çıkardılar. Birbirlerine oyun oynadılar. Milletimizi aldatmak istediler. Adına ‘Strateji’ dediler. Sonra tutup iki büyükşehir belediye başkanını Cumhurbaşkanı Yardımcısı dediler. Önlerine kim geldiyse olmayan makamları dağıttılar. Sabah ilk kalkanı Cumhurbaşkanı Yardımcısı yaptılar” açıklamasında bulundu.

Bahçeli, “Türkiye tek ses, tek nefestir. Karşımıza çıkan bütün engelleri teker teker geçeceğiz. Yaparsa Cumhur İttifakı yapar, mutlaka başaracağız. Devlet ve milletiyle her şeyden önce Türkiye. Yeni Türkiye, yeni hayat hep birlikte kurarız. Milli birlik ve kardeşlikle hep birlikte yaşarız. Engelleri, zorlukları hep birlikte aşarız” şeklinde konuştu.

“Devletin gücü milletin ferasetiyle hep birlikte yaparız. Hep birlikte Türk milletiyiz” diyen Bahçeli, “Himaye edenimiz Allah, destekçimiz büyük Türk milletidir. Açık hesap 14 Mayıs 2023 tarihinde sandıkta görülecektir” şeklinde konuştu. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM