• DOLAR
  %-0,03
 • EURO
  %0,27
 • ALTIN
  %0,38
 • BIST
  %0,31
BAKAN BOZDAĞ, TERÖRLE MÜCADELE SÜRECEK

BAKAN BOZDAĞ, TERÖRLE MÜCADELE SÜRECEK

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, bir dizi toplu açılış için geldiği Yozgat’ta “Tüm terör örgütlerine karşı mücadelesini kararlı bir şekilde sürdüreceğini vurguladı, Terör örgütlerini ülkemiz sınırları dışında kovalamaya, onların bütün eylemlerini yok etmeye ve inlerini başlarına yıkmaya devam ediyoruz. En son terörist imha edilene, terör örgütlerinin sonu gelene kadar Türkiye Cumhuriyeti Devleti, terörle ve terör örgütleriyle etkin, kararlı sürekli mücadelesini devam ettirecektir” dedi.

Yozgat’ın Yerköy İlçesinde Aile Sağlığı Merkezi, Kız İmam Hatip Lisesi Öğrenci Yurdu ve Sosyal Güvenlik Kurumu İlçe Hizmet Binası’nın açılış programına katılan Adalet Bakanı Bozdağ, eğitim, gençlik merkezleri, sağlık ve sosyal güvenlik konularında yapılan hizmetleri anlattı.

Türkiye’nin ayrım yapmaksızın her türlü terör örgütüyle mücadelesini kararlı bir şekilde sürdürdüğünü dikkat çeken Bakan Bozdağ, açıklamasında; “Pençe Yıldırım Harekatı ve Fırat Kalkanı Harekatı bölgesinde terör örgütleriyle, teröristlerle mücadele ederken şahadet makamına erişen bütün şehitlerimizi, Mehmetçiklerimizi rahmetle, minnetle, şükranla yad ediyor, yaralılara acil şifalar diliyorum. Hiçbir şehidimizin kanı yerde kalmıyor, hainler misliyle karşılığını buluyor, Türkiye’nin içinde terör eylemi yapma imkan ve kudreti elinden alınan terör örgütlerini ülkemiz sınırları dışında kovalamaya, inlerine girmeye ve onların bütün eylemlerini yok etmeye ve inlerini başlarına yıkmaya devam ediyoruz. En son terörist imha edilene kadar, terör örgütlerinin sonu gelene kadar Türkiye Cumhuriyeti Devleti, terörle ve terör örgütleriyle etkin, kararlı sürekli mücadelesini devam ettirecektir” diye konuştu.

“MİLLETİN MENFAATLERİ SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA DÜNYAYI KARŞIMIZA ALMAKTAN ÇEKİNMEDİK, ÇEKİNMEYECEĞİZ”

Bakan Bozdağ, “Türkiye’nin huzuru, aziz milletimizin barış içinde yaşaması, ülkemizin içte ve dışta güvenliğinin tam tesis edilmesi için hükümetimiz alınması gereken tedbirleri almakta, atılması gereken adımları atmakta son derece kararlıdır. Türkiye’nin menfaatleri söz konusu olduğu zaman dünyayı karşısına almaktan çekinmeyen Sayın Cumhurbaşkanımızın yönetimindeki Türk hükümeti bundan sonra da aziz milletin menfaatleri söz konusu olduğunda bir dünyayı karşısına almaktan çekinmeyecektir. Bildiğimiz yolda milletimizin hak ve menfaatlerinin gerektirdiği yolda kararlı bir biçimde ilerlemeye devam edeceğimizi buradan bir kez daha ifade etmek isterim” dedi.

“TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ TAYİN EDECEK OLAN MİLLETİN İKTİDARLARIDIR”

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, şunları aktardı.

“Ya bir insanın motivasyon kaynağı düşmanlık, kin, nefret, intikam olursa bunun kime ne faydası olur? Tek Tayyip Bey gitsin, Cumhur İttifakı gitsin, memleket batsın. Tek dertleri o, başka bir dert yok. Kıyamet kopsa bile onlar için önemli değil. Umutlarını o yüzden bu ülkenin felaketine dair şeylere bağlamışlar. Yangınlar çıksa, depremler olsa, felaketler olsa, krizler, kaoslar büyüse hatta savaşlar çıksa da Türkiye yenilse diye beklenti içine giren bu hastalıklı zihniyete en doğru cevabı benim Yerköylü kardeşlerim vermelidir, Yozgatlılar vermelidir, aziz Türk milleti vermelidir. Çünkü Türkiye’nin geleceğini tayin edecek olan milletin iktidarlarıdır”

“LAFLA DEĞİL, İCRAATLA HAREKET EDEN BİR KADROYUZ”

Bakan Bozdağ, “İktidara geldiğimiz günden bugüne kadar bizim tek derdimiz aziz milletimize, aziz devletimize hizmet etmek, eser üretmek ülkemizin ve milletimizin beklentilerine cevap vermek, sorunlarını çözmek olmuştur. Onun için gece gündüz demeden 20 yıldır aralıksız çalışan gecesini gündüzüne katan bir iktidar var. Konuşurken de çalışırken de koşarken de adım atarken de eser siyasetini öne alan eserleriyle konuşan eserleriyle yol yürüyen bir kadroyuz. Türkiye’mizin neresine giderseniz gidin Yozgat’ımızın hangi ilçesine giderseniz gidin Yerköy’ümüzün hangi mahallesine, köyüne giderseniz gidin Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendinin ve arkadaşlarının eserlerini, izlerini dağında taşında her yerinde görmek mümkündür. Biz eser siyasetini hayata geçiren ve eser siyaseti ile yol alan bir kadroyuz. Lafla değil icraatla hareket eden bir kadroyuz ve yaptığımız her şey milletimizin geleceğini aydınlatan, bugününü rahatlatan önemli adımlar olmuştur” şeklinde konuştu.

Konuşmanın ardından kız öğrenci yurdu, SGK binası, aile toplum merkezi, kız imam hatip lisesi ve pansiyonunun açılışı gerçekleştirildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM