• DOLAR
  13,4985
  %-1,26
 • EURO
  15,3619
  %-1,06
 • ALTIN
  775,40
  %-0,39
 • BIST
  1.810
  %0,05
BAKAN SELÇUK; İSTİŞARELERDE BULUNDU

BAKAN SELÇUK; İSTİŞARELERDE BULUNDU

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Buradaki atmosferi, birlik ve beraberliği, Yozgat’ın geleceği için ortak bir ideal hedefini gördüğümde memnuniyetim daha fazla arttı. Bugün eğitimin istatistiksel verileri kadar sahadaki yansımalarını da görmek için Yozgat’ta bulunuyoruz. Hep birlikte ne tür tedbirler almamız gerektiği konusunda istişarelerde bulunuyoruz. Bu istişareler neticesinde de gelecek yıl için hangi plan ve projeleri uygulamamız gerektiği konusunda bazı planlamalar da hayata geçiriyoruz” dedi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bir takım inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere Yozgat’a geldi.

Yozgat’ta ilk olarak hayırsever iş insanlarıyla bir araya gelen Bakan Selçuk, iş insanlarına teşekkür belgesi verdi.

Bakan Selçuk, burada “Anadolu’da bir söz var; ‘Paran kadar değil, hayrın kadar konuş.’ derler. Hayrın kadar konuşmak gerçekten çok güzel.” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Vali Kadir Çakır’ı ziyaret eden Bakan Selçuk, Valilik şeref defterini imzalayarak valilik makamında bir süre Vali Kadir Çakır ile sohbet edip il hakkında bilgi aldı.

Bakan Selçuk, ziyaretin ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü değerlendirme toplantısına katıldı. Yozgat Halk Eğitim Merkezi’ni de gezen Bakan Selçuk, öğrenciler tarafından yapılan proje çalışmalarını inceleyerek, öğrencilerden bilgi aldı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Bugün eğitimin istatistiksel verileri kadar sahadaki yansımalarını da görmek için Yozgat’ta bulunuyoruz. Hep birlikte ne tür tedbirler almamız gerektiği konusunda istişarelerde bulunuyoruz.” dedi.

Bakan Selçuk, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’yi ziyaret ederek, Yozgat’ta bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Yozgat’ın eğitimiyle ilgili çalışmaları değerlendirdiklerini aktaran Bakan Selçuk, şunları söyledi;

“Buradaki atmosferi, birlik ve beraberliği, Yozgat’ın geleceği için ortak bir ideal hedefini gördüğümde memnuniyetim daha fazla arttı. Bundan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bugün eğitimin istatistiksel verileri kadar sahadaki yansımalarını da görmek için Yozgat’ta bulunuyoruz. Hep birlikte ne tür tedbirler almamız gerektiği konusunda istişarelerde bulunuyoruz. Bu istişareler neticesinde de gelecek yıl için hangi plan ve projeleri uygulamamız gerektiği konusunda bazı planlamalar da hayata geçiriyoruz.”

Belediye Başkanı Köse’de belediye çalışmaları hakkında Bakan Selçuk’a bilgi verdi.

Ziyaretlerin ardından Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezinde ilde görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM