• DOLAR
  %0,51
 • EURO
  %-0,17
 • ALTIN
  %0,63
 • BIST
  %1,60
Bakan Soylu’dan Başkan Akay’a Plaket

Bakan Soylu’dan Başkan Akay’a Plaket

Kayseri şeker Kayseri’nin üreten güçlerinden bir tanesi ve tarımda, çiftçinin ortak olduğu ve çiftçinin kendi öz malı olan bir kuruluş olduğunu belirten Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay “2018 yılında Kayseri, Boğazlıyan ve Turhal Şeker Fabrikalarının kampanya çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun elinden böyle bir plaketi almak bizler için onurdur” dedi.

Ankara’da  Anadolu Yayıncılar derneği tarafından düzenlenen 4. Anadolu Medya ödülleri  töreninde, Yılın Milli Markalarından olan Kayseri Şeker adına Başkan Akay’a İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tarafından plaket takdim edildi.

Tören esnasında konuşan Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay; “İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun elinden böyle bir plaketi almak bizler için onurdur.  Anadolu Yayıncılar derneğinin bu başarılı organizasyonundan dolayı başta Dernek Başkanı  Sinan Burhan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Akay, 2018 yılındaki Kayseri, Boğazlıyan ve Turhal Şeker Fabrikalarının kampanya çalışmaları ile ilgili olarak da şu bilgileri verdi;

“Kayseri şeker Kayserinin üreten güçlerinden bir tanesidir. Tarımda, çiftçinin ortak olduğu  ve çiftçinin kendi öz malı  olan  bir kuruluştur.

Kayseri  Şeker’in bu  üretim gücü Türkiye’ye katkı sağlıyor. Özellikle bu sene şeker fabrikalarının özelleştirmesi konusunda Turhal şeker Fabrikasını alarak önemli bir katkı sağladığımızı düşünüyoruz. Turhal Şeker  Fabrikasında da  başarılı bir çalışma ortaya koyuyoruz.

Anadolu  Yayıncıları Anadolu’nun üretim gücüne de. Önemli destek veriyorlar onun için onlara da huzurunuzda teşekkür ediyorum başarılar diliyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM