• DOLAR
  13,4889
  %0,13
 • EURO
  15,2836
  %0,08
 • ALTIN
  797,37
  %0,49
 • BIST
  2.011,16
  %-0,15
Bakanlıktan Tam Puan

Bakanlıktan Tam Puan

Tepe Servis ve Yönetimi Yozgat Şehir Hastanesi’ndeki hizmetleriyle Sağlık Bakanlığı 2018 SKS denetimlerinden tam puan aldı.

Mersin, Isparta ve Yozgat’ta yaklaşık 3 bin kişiyle PPP Şehir Hastaneleri Medikal Olmayan Genel Destek Hizmetleri (P2) ile Bina Destek Hizmetleri (P1) sunan Tepe Servis ve Yönetim, Yozgat Şehir Hastanesi’ndeki hizmetleriyle T.C. Sağlık Bakanlığı 2018 SKS denetimlerinden tam puan aldı.        T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Standartları kontrollerinde tüm ölçütleri eksiksiz yerine getiren Tepe Servis, hizmet performansı ile denetimlerden başarıyla geçti.

2018 sonbaharında 3 bin 731 yataklı dev Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne de hizmet vermeye başlayacaklarını belirtenTepe Servis Kamu Özel İş Birliği Projeleri’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Evren Tüfekçioğlu, şehir hastaneleri destek hizmetlerinde liderşirket olmanın kendilerine belirli bir sorumluluk yüklediğine dikkat çekti.

Tüfekçioğlu şöyle konuştu:

“Hizmet  verimliliğimizi ve etkinliğimizi artırmak için sürekli inovatif çözümler araştırarak, uygulamaya geçirmeye çalışıyoruz. Doğaya, insana ve  çevreye saygılı tutumumuz ve teknolojik yatırımlarımız ile hizmetlerimizde kullanılan kaynaklardaki israfı önleyerek, atık ayrıştırması ve azaltımı programımız ile karbon ayak izimizi azaltıyoruz.”

Şehir hastaneleri projelerinde kullanılacak ekipman ve makinelerin her hastaneye özel olarak planlandığını da belirten Tüfekçioğlu,“Şehir hastanelerindeki tüm hizmetlerimizde insan odaklı hareket ediyoruz. Hastanelerin kendine özgü hassasiyetleri çerçevesinde hasta psikolojisine ve mahremiyetine azami önem vererek çalışıyoruz. Geliştirilmesine katkıda bulunduğumuz özel bir yazılımla tüm süreçlerimizi online yönetebiliyor ve kayıt altına alıyoruz. Düzenlediğimiz eğitimlerle personelimizin ve hizmetlerimizin kalitesini artıracak çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM