• DOLAR
  %0,04
 • EURO
  %-0,33
 • ALTIN
  %-0,82
 • BIST
  %0,69
BARAN HALKIN SESİNE KAYITSIZ KALMADI

BARAN HALKIN SESİNE KAYITSIZ KALMADI

Güzel insanların bulunduğu, aydın toplum yapısı barındıran Yenipazar’da halkın tevdi etmek istediği önemli bir vazife bulunduğunu belirten Yenipazar’ın sevilen İşadamı Menderes Baran, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Belediye Başkan Adayı oldu.  Gerek Yenipazar’da  gerekse bölgede yaşayan vatandaşlardan gelen yoğun baskı ve isteklere kayıtsız kalmayarak MHP’den Belediye Başkan adayı olan Baran, “Hizmet etmekten büyük onur duyacağım Beldemizde halkımızın desteğini alacağıma inancım tamdır. Yenipazar’ın sesi değil, yüreği olmak ve daha iyi hizmet sunabilmek için Belediye Başkan adaylığına talip oldum” dedi.

-“YENİPAZAR’DA DENGELER DEĞİŞİYOR”-

Yenipazar’ın tanınan ve sevilen simalarından İşadamı Menderes Baran, MHP’den Belediye Başkan adayı oldu. Gerek Yenipazar’da  gerekse bölgede yaşayan vatandaşlardan gelen yoğun baskı ve isteklere kayıtsız kalmayan Baran’ın adaylığı kesinleşti.

“Güzel, şirin Yenipazarımızda halkımızın yoğun desteğini alarak belediye başkanı olarak hizmet etmek için adaylık müracaatımı MHP Genel Merkezi’ne yaptım” diyen İşadamı Menderes Baran, güzel insanların bulunduğu, aydın toplum yapısı barındıran Yenipazar’da halkımızın tevdi etmek istediği önemli bir vazife bulunduğunu belirterek, “Belde halkımız, belediye başkanlığı görevini üstlenmem için kuvvetli çağrıda bulunarak, toplumun bütün renklerinden oluşan büyük çoğunluğunun hayli istek ve destek sergileyerek teveccüh gösteriyor. Yenipazar’ın bir bireyi olmanın onurunu yüreğimde taşıdığım, beldemizde yaşayanların değerli görüşlerine hiçbir zaman duyarsız ve kayıtsız kalmadım” dedi.

“Gerek Yenipazar’da  gerekse  bölgemizde yaşayan vatandaşlardan gelen yoğun baskılara kayıtsız kalmayarak MHP’den Belediye Başkan adaylığı için  gerekli müracaatımı yaptım” diyen Baran, neden belediye adayı olduğuna ise şu sözlerle açıklık getirdi.

“Gerek Yenipazarımızda gerekse bölgemizde yaptığım çalışmalardan edindiğim tecrübe ve gittiğim her yerde halkın büyük desteğini gördüğüm için Yenipazar’a Belediye çatısı altında hizmet etmek amacıyla MHP’den aday oldum.

Güzel, şirin Yenipazarımızda halkımızın yoğun desteğini alarak belediye başkanı olarak hizmet etmek için adaylık müracaatımı yaptım. Ömrümün büyük bir bölümünü beldemize  adamış biri olarak tecrübe ve birikimlerimle her zaman halk için canla başla beldemizin dert ve sıkıntılarıyla yakından ilgilenerek insanların birlik ve beraberliğini pekiştirmek adına bu onurlu göreve talip oldum. Hizmet etmekten büyük onur duyacağım Beldemizin desteğini alacağıma inancım tamdır. Yenipazar’ın sesi değil, yüreği olmak ve daha iyi hizmet sunabilmem için Belediye Başkan adaylığına talip oldum.

Takdir öncelikle  Cenab-ı Allah, daha sonra partim, sonrasında da belde halkımızın olduğu bilinciyle 31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimlerin Yenipazarımız, ülkemiz ve Boğazlıyan için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

Hemşerilerinin destekleri ve ısrarları sonrası Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’ne hareket eden İşadamı Menderes Baran, Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fethi Yıldız ile görüştü. Yapılan görüşmeler sonrasında Menderes Baran’ın Milliyetçi Hareket Partisi Yenipazar Belediye Başkan Adaylığı kesinleşti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM