• DOLAR
  %0,03
 • EURO
  %0,29
 • ALTIN
  %0,74
 • BIST
  %1,00
BARAN; İŞBİRLİĞİNE VURGU YAPTI

BARAN; İŞBİRLİĞİNE VURGU YAPTI

 

   Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran, ilçemizde kamu kurum ve kuruluşlara bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Şeffaf Belediyecilik anlayışıyla hizmetlerini artıran Başkan Baran, Boğazlıyan’ımızın beldeleri ve köyleri ile birlikte gelişip, kalkınması amacıyla, kamu kurum ve kuruluş ziyaretlerine de büyük önem verdiklerini vurguladı, işbirliğinin vatandaşa hizmete döneceğine söyledi.

Boğazlıyan Belediye Başkan Yardımcısı, Devlet Hastanesi Başhekimi, İlçe Sağlık Müdürü ve Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı ile Boğazlıyan Şeker Fabrikası’nı müdürü ile görüşerek bir süre sohbet eden Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran, işbirliğinin önemine dikkat çekti.

Yenipazar’da yapmış olduğu hizmet ve yatırımlarla belde halkının gönlünde taht kuran Belediye Başkanı Menderes Baran, fırsat buldukça gerçekleştirdiği kamu kurum ve kuruluş ziyaretlerine bir yenisini daha ekledi.

“Birlikten kuvvet doğar” düsturuyla hareket ederek Yenipazar’da ortaya koyduğu dayanışmanın, paylaşmanın, birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergileyen Başkan Baran, Yozgat’ta ve ilçe merkezinde de kamu kurum ve kuruluşların yanı sıra STK’lara, derneklere yapmış olduğu ziyaretlerle bir kez daha kardeşliğe, dostluğun önemini gözler önüne sermiş oldu.

“İLK ZİYARET BOZOĞLU’NA”

Beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcısı Ahmet Önen ve Yenipazar Belediyesi eski Başkanı Fatih Rüştü Aydınözle birlikte Boğazlıyan Belediye Başkan Yardımcısı Feramuz Bozoğlu’nu makamında ziyaret eden Menderes Baran, bir süre sohbet etti.

Sohbet ortamında geçen ziyarette; Bozoğlu, Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran, MHP İl Başkan Yardımcısı Ahmet Önen’e ve Fatih Rüştü Aydınöz’e ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Belediye Başkanı Menderes Baran ve beraberindekiler de Bozoğlu’nun misafirperverliğinin yanı sıra ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti, şükranlarını sundular.

“YAMAN, DENİZ VE YAVAŞ’A” HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Boğazlıyan Devlet Hastanesi’ni de ziyaret eden Baran ve beraberindeki heyet burada; Başhekim Dr. Güner Yaman’ı ve Başhekim Yardımcılığı görevine atanan Dr. Hacı Deniz’i makamlarında ziyaret ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.

Özellikle pandemi sürecinde yürüttükleri çalışmalar ve fedakarlıklardan dolayı teşekkür eden Başkan Baran, Başhekim nezdinde tüm hastane personeline teşekkür etti.

Hastane ziyaretinin ardından İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde İlçe Sağlık Müdürü Dr. Sinan Yavaş ve Sağlık Personeli Orhan Sağlık ile bir süre sohbet eden Baran, çalışmalarında başarılar dilediğinde bulundu.

“ERKOÇ’A TEŞEKKÜR ETTİ”

Ziyaretlerde Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarları Kredi Kefalet Kooperatifi’ni de ziyaret eden Başkan Menderes Baran, Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Erkoç’la, bir süre görüşerek; Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi hizmet binasını, esnaf ve sanatkara yakışır şekilde restore ettirerek, gerek hizmet kalitesini yükselten ve gerekse esnaf ve sanatkara verdiği değeri bir kez daha gözler önüne seren Başkan Erkoç’a teşekkür etti.

Başkan Baran, hoş sohbetlerin yapıldığı ziyaret turları sonrasında Başkan Erkoç’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

“ŞEKER FABRİKASI ZİYARETİ”

Başkan Menderes Baran, Kayseri Şeker Fabrikası Ziraat Müdürü Boğazlıyan Şeker Fabrikası Ziraat Koordinatörü Burhanettin Türkarslan’ı da makamında ziyaret etti, misafirperverliği ve hoş sohbetlerinden dolayı teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM