• DOLAR
  %0,06
 • EURO
  %0,51
 • ALTIN
  %1,04
 • BIST
  %-0,46
BAŞARILARI GURUR KAYNAĞIMIZ OLDU

BAŞARILARI GURUR KAYNAĞIMIZ OLDU

Boğazlıyan’da eğitimin yanısıra sosyal ve sportif başarıları ile de göz dolduran Borsa İstanbul Şükran Ana İlk ve Ortaokulu öğrencileri, Yozgat’ta okul sporları kapsamında gerçekleştirilen genç kızlar ve erkekler Voleybol turnuvasında Yozgat’ta 2. oldu.

Borsa İstanbul Şükran Ana İlk ve Ortaokulu Yozgat’ta okul sporları kapsamında gerçekleştirilen genç kızlar ve erkekler Voleybol turnuvasında Yozgat’ta 2. oldu.

Boğazlıyan’da çıktığı maçları kazanarak yıldız kızlar ve yıldız erkekler dalında ilçe’de 1. olarak Boğazlıyan’ı Yozgat’ta temsil hakkı kazanan ekibimiz, Yozgat’ta yapılan turnuva maçlarında ise kızlarımız ilk maçında merkez Cumhuriyet Ortaokulu’nu 3-0 geçti, Sarıkaya İmam Hatip Ortaokulu’nu da 3-2 yenip finale çıktı.

Finalde ise Şefaatli Fatih Ortaokulu’na 3-1 yenilen temsilcimiz İl 2.si oldu.

Erkeklerde ise rakipleri çıkmadığı için finale direk kalan ekibimiz, finalde Sorgun Milli Egemenlik Ortaokulu’na 3-1 yenilerek il 2. si oldu.

İMKB Şükran Ana İlk ve Ortaokulu Müdürü Mustafa Karaçalı, Müdür yardımcısı Hamidullah İşgüzar ve Beden eğitimi Öğretmeni Hilal Öztürk, gözetiminde maçlara çıkan öğrencilerin başarısı sevinçle karşılandı.

Geçtiğimiz yıl il 1. si olan takımlarımız Kırıkkale de Yozgat’ı temsil etmişlerdi.

Öte yandan, Boğazlıyan Borsa İstanbul Şükran Ana Okulu’na ulaşım ve her konuda destek veren Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şimşek, başta olmak üzere Uzunlu Belediye Başkanı Okan Yaşar Elbaşı ve tüm emeği geçenlere teşekkür edilirken, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, İl genelinde düzenlenen okullar arası voleybol turnuvasında Yozgat 2’ncisi olan İMKB Şükran Ana Ortaokulu kız ve erkek öğrenciler ile öğretmenleri başarılarından dolayı canı gönülden tebrik etti. “Yolunuz açık olsun, başarılarınız gurur kaynağımız olmaya devam edecek” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM