• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,09
 • ALTIN
  %-0,42
 • BIST
  %2,74
BAŞER; SORUN DİNLEDİ

BAŞER; SORUN DİNLEDİ

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, Boğazlıyan Ak Parti İlçe Teşkilatı’nca düzenlenen programa katıldı, vatandaşlarla bir araya geldi. İlçede esnaf ziyaretlerinde bulunarak vatandaşların sorunlarını, isteklerini dinledi.

İlçemizde yoğun bir kalabalık eşliğinde esnafları ziyaret eden ve vatandaşlarla sohbet eden AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer’e vatandaşların yoğun sevgisi gözlerden kaçmadı.

Milletvekili Başer, Boğazlıyan’da bir dizi ziyaretlerde bulundu, vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantıda Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, vatandaşların sorunlarını dinleyerek tek tek not aldı.

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci’nin ev sahipliğinde düzenlenen programa Belediye Başkanı Gökhan Coşar, AK Parti İl Başkanı Çelebi Dursun, AK Parti yönetim kurulu üyeleri ile Belde Belediye Başkanları, muhtarlar ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Ak Parti Yozgat Milletvekili Başer, vatandaşların sorunlarını dinleyerek tek tek not aldı.

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, Milletvekili Başer’i Boğazlıyan da ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyetliği dile getirerek, “Sayın vekilimizin Boğazlıyan’a hizmet ve yatırım noktasında emekleri çok büyük” dedi.

‘Halka Hizmet Hak’a hizmettir şiarıyla çalışmalara yoğun bir şekilde devam ettiklerini anlatan Başkan Osman Düğenci, “İlçemiz ve halkımız için hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Sayın vekilimiz sık sık vatandaşlarla bir araya geliyor. Yapılan çalışmaları sahada inceleyerek, hizmetlerin en güzel bir sunulması için yoğun bir mesai harcıyor. Gönüllere hitap eden çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” diye konuştu.

Milletvekili Yusuf Başer ise Boğazlıyan’ı geleceğe taşıyacak projelere destek vereceklerini belirterek, AK Parti iktidarları döneminde Türkiye’nin ekonomik kalkınma başta olmak üzere her alanda tarihinde görülmemiş atılımlara ve değişimlere tanıklık ettiğine dikkat çeken Başer, yapılan yatırımlar sayesinde Boğazlıyan’ın da son yıllarda hızla geliştiğini söyledi.

Milletvekili Başer, “Halkımızı birebir dinliyoruz, elimizden gelen gayreti göstermek adına taleplerini alıyoruz ve ilgili yerlerle görüşüp, taleplerin gereğinin icrasını yapıyoruz” dedi.

Tüm halkının sorunları ile yakından ilgilendiklerini, her vatandaşın sorunlarını kendi sorunları gibi gördüklerini vurgulayan Başer, Yozgat’ın ve ilçelerinin AK Parti iktidarıyla yatırımlara kavuştuğunu da sözlerine ekleyerek, “Son yıllarda yapılan ve yapımı devam eden yatırımlarla ilimiz ilçelerimiz gelişme süreci içine girmiştir. Yapımı devam eden yatırımların da hizmete de girmesiyle ekonomiye ve istihdamına çok büyük katkısı olacaktır. Bu kapsamda Cumhurbaşkanı Yardımcımız sayın Fuat Oktay ve Ak Parti Yozgat Milletvekilleri olarak her zaman vatandaşlarımızın hizmetindeyiz” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM