• DOLAR
  %0,04
 • EURO
  %-0,33
 • ALTIN
  %-0,82
 • BIST
  %0,69
Basın Vazgeçilmezimiz!

Basın Vazgeçilmezimiz!

Ak Parti Boğazlıyan Gençlik Kolları Başkanı Hasan Basri Koç, kamuoyuna haber ve bilgi akışını zamanında ve tarafsız bir biçimde yansıtmak, toplumsal sorunlara ayna tutmak, kısık seslerin sesini kitlelere duyurmak için gece gündüz demeden, zaman zaman çok zor şartlar altında çalışan gazetecilerin dünyanın en önemli mesleklerinden birini icra ettiğini belirtti.

24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla gazetemizi ziyaret eden Ak Parti Boğazlıyan Gençlik Kolları Başkanı Hasan Basri Koç “Kamusal hizmet alanında en önemli görevi yerine getiren, kamuoyunun doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmasını sağlayan, gazetecilerin basın bayramını kutluyorum” dedi.

Gazetecilik, doğru haber, özgür yorum, eleştiri özgürlüğü esasları dairesinde gerçekleştirildiğinde demokrasinin gelişmesi ve devamlılığının sağlanmasında, toplumsal denetimin etkinleştirilmesinde çok önemli fonksiyonlara sahip olduğunu dile getiren Koç, “Demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olarak gördüğümüz basın; ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ilkeli, doğru, tarafsız ve hızlı bir şekilde çalışarak, halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen önemli bir kurumdur.

Gelişen ve büyüyen yeni Türkiye’de artık insanlar her türlü bilgiye rahatlıkla ulaşabilmekte ve kendi düşüncelerine uygun basın yayın organlarını da rahatlıkla takip edebilmektedirler.

Ak Parti Boğazlıyan Gençlik Kolları Başkanı Hasan Basri Koç ve üyelerinden oluşan heyet, gazetemiz yazı ailesi ile bir süre görüşerek, basın bayramını kutladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM