• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BASININ VARLIĞI BİZE GÜÇ VERİYOR

BASININ VARLIĞI BİZE GÜÇ VERİYOR

Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, günümüzü kutladı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan İlçe Teşkilatı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret ederek günümüzü kutladı. İlçe Başkanı Osman Düğenci, Kadın Kolları Başkanı Gülten Ulusoy ve Gençlik Kolları Başkanı Tolga Altunpolat ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Gazetemizi ziyaret ederek, günümüze kutladı.

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Fatih Tarikci ve haber kadrosundan Erol ve Hüseyin Tarikci ile bir süre görüşen Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, açıklamasında; “Gazetecilik fedakârlık isteyen, ağır şartlar altında çalışmayı gerektiren bir meslektir. Kamuoyunu her zaman doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendirme görevini yerine getirmeye çalışan gazetecilerimiz, içinde bulunduğu şartların tüm ağırlığına rağmen görevlerini özveriyle yerine getirmektedirler.

İlçemizde de bu önemli göreve yerine getiren, yerel ve ulusal medya temsilcileri yurttaşlarımızın gözü, kulağı, dili olmakta ve kamuoyunun haber alma hakkına katkıda bulunmaktadır. Gazeteciler görevini yerine getirirken ilkeli, tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde çalışmaları da büyük önem arz etmektedir. Bu çerçevede ilçemiz basınının değerli emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum” diye konuştu.

AK Parti Boğazlıyan Kadın Kolları Başkanı Gülten Ulusoy ise, zor şartlar altında görev yapan tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi.

AK Parti Boğazlıyan Gençlik Kolları Başkanı Tolga Altunpolat da yaptığı konuşmada, “Mesai saati olmayan, gerçekten fedakarlık isteyen bir göreviniz var. Hepinize Allah kolaylıklar versin. Özgür, bağımsız ve ilkeli basın için zaman ve mekân tanımaksızın son derece güç koşullarda ve büyük fedakârlıklarla görev yapan değerli basın emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü içtenlikle kutluyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM