• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,09
 • ALTIN
  %-0,42
 • BIST
  %2,74
BAŞKAN ALTINTAŞ, YAMAÇLI’DA GÖNÜLLERE DOKUNDU

BAŞKAN ALTINTAŞ, YAMAÇLI’DA GÖNÜLLERE DOKUNDU

YAMAÇLI’DA SICAK ASFALT SEVİNCİ

Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş’ın icraatları halkın büyük takdirini topladı. Başarılı çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken, hayata geçirdiği yatırım ve projeler ile Yamaçlı’yı ilklerin ve enlerin belediyesi olma yolunda öne çıkaran Altıntaş, Yamaçlı’yı sıcak asfalt yol ile buluşturdu.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde halkın iradesiyle Yamaçlı Belediye Başkanı seçilen Şaban Altıntaş’ın çalışmaları takdirle karşılanıyor. Kasabanın yol sorununa neşter vuran Başkan Altıntaş, kasabayı sıcak asfalt ile buluşturdu.

Başkan Altıntaş, adaletli, şeffaf, tasarrufa dönük ve katılımcı belediyecilik anlayışı ile Yamaçlı’da önemli çalışmalara imza attı.

Mazbatasını aldığı andan itibaren kolları sıvayarak verdiği sözleri bir bir yerine getiren Başkan Altıntaş, kaynakların etkili ve verimli kullanılması için çalışmalara başladı.

Hayata geçirdiği yatırım ve projeler ile Yamaçlı’yı ilklerin ve enlerin belediyesi olma yolunda öne çıkaran, Başkan Altıntaş’ın öncülüğünde Yamaçlı’da şeffaf ve katılımcı belediyecilik anlayışı ile göreve geldiği andan itibaren Yamaçlı Belediyesi’nin, şeffaf, ulaşılabilir, adil ve katılımcı bir yönetim sistemi benimseyeceğinin altını ısrarla çizerek, şeffaf belediyecilik konusunda iddiasını ortaya koydu.

Önümüzdeki 5 yıllık sürecin yol haritasını çizen Başkan Altıntaş, sorun ve çözümlerin belirlenmesi için kamu kurumları ve siyasilerin tüm dinamikleri ile bir araya geldi. Bu kapsamda Yozgat İl Özel İdaresi’nin de desteği ile Yamaçlı’yı sıcak asfalt yol ile buluşturdu.

YAMAÇLI’NIN YÜZÜ GÜLDÜ

Yamaçlı’nın en önemli sorunlarından biri olan ulaşım alanında hayata geçirdiği iyileştirmelerle vatandaşların takdirini toplayan ayrıca Yamaçlı’yı sıcak asfalt ile tanıştıran Başkan Altıntaş, göreve geldiği günden bu yana hizmete büyük önem verdiği dikkatlerden kaçmadı.

VATANDAŞIN GÖNLÜNE DOKUNDU

31 Mart seçimlerinin ardından vizyon projelerin hayata geçirilerek halkın kullanımına sunulacağını söyleyen Başkan Altıntaş, projeleri bir bir kasaba halkının hizmetine sunarken, Yamaçlılı vatandaşların gönüllerine dokunmayı başardı.

ÖRNEK BELDENİN ADRESİ OLARAK YERİNİ ALDI

Yaptığı çalışmalar ile örnek hizmetlere imza atan Yamaçlı Belediyesi halkın gururu oldu. Bu başarılı çalışmalarda ise en büyük pay kuşkusuz Belediye Başkanı Şaban Altıntaş’a ait. Başkan Altıntaş, tüm bu önemli yatırım ve hizmetlerin temelinde bütçeyi en verimli ve etkin kullanmalarının yattığına dikkat çekerek, “Yamaçlımız Yozgat’ın en büyük beldelerinden birisi. Bu yüzden bizlerde halkımıza en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz” dedi.

Başkan Şaban Altıntaş, “Her zaman daha güzel, daha yaşanabilir, daha mutlu ve huzurlu, daha örnek bir Yamaçlı için çalışıyoruz. Biz halkımızın bizlere güvenerek verdiği görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz” diye konuştu.

GELECEĞE IŞIK TUTACAK PROJELERE ÖNEM VERİYORUZ

Halkın memnuniyetini ve geleceğine ışık tutacak projelere önem verdiklerinin altını çizen Başkan Altıntaş, “İlk günden itibaren tek hedefimiz; daha da güzel bir Yamaçlı.  Beldemize hizmette her yeni günde bir önceki günden daha kaliteli hizmet etmeye çalışacağız. Bu hedefimiz doğrultusunda, çok önemli projeleri hayata geçirdik. Tüm vatandaşlarımızın gönüllerine dokunduk. Geçici işlere değil, kalıcı işlere imza atmak bizim önceliğimizdir. Devletimiz ve halkımızdan aldığımız güçle görevimizi layıkıyla yerine getirirken, Yamaçlı’da önemli hizmetlerde bulunacağız” ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Şaban Altıntaş, belediye hizmetlerinin yanısıra, Yozgat İl Özel İdaresi’nin desteği ile 2 km. sıcak asfalt yol çalışması yaptıklarını belirterek, Anayasa Mahkemesi Başkanı ve Yozgat Milletvekili sayın Bekir Bozdağ, Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ve AK Parti İl Başkanı Çelebi Dursun ile tüm emeği geçenlere teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM