• DOLAR
  %0,05
 • EURO
  %0,03
 • ALTIN
  %0,05
 • BIST
  %5,16
BAŞKAN BOŞ DURMUYOR

BAŞKAN BOŞ DURMUYOR

Yaptığı çalışmalar ve enerjisiyle dikkat çeken Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran “Sevdamız Yenipazar için” çıktığı yolda hizmetleri ile takdir toplamaya devam ediyor. Projeleri ve çalışmalarının yanında belde halkıyla oluşturduğu gönül bağını Yenipazar’ın tamamını kapsayan uygulamalarıyla daha da güçlü hale getiren Başkan Baran, beldeye kazandırdığı hizmetler 7’den 70’e tüm vatandaşlar tarafından takdir topluyor.

Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran, “Çok Amaçlı Kültür Sanat Ve Taziye Evi beldemize hayırlı olsun” dedi.

Yenipazar Beldesi Aşağı Sarıkaya Mahallesi’nde büyük bir ihtiyaç olan “Çok Amaçlı Kültür Sanat ve Taziye Evi”nin açılışı yapıldı.

Mahalle sakinlerinin de ilgi gösterdiği açılışta Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran, büyük bir sevgiyle karşılandı.

Yenipazar’da hizmet hamlesinden altyapıya, sosyal belediyecilikten yatırımlara kadar önemli hizmetleri belde halkının hizmetine sunan Başkan Baran, yükselen bir değer ve örnek bir belde olma yolunda yürüttüğü çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Aşağı Sarıkaya Mahallesi’nde çok amaçlı kültür sanat ve taziye evi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Kültür evinin açılışı; Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran, Emekli eski Elazığ Müftüsü Yusuf Sarıkaya, Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşların katılımı ile dualar eşliğinde kurban kesilerek yapıldı.

“Bizi biz yapan, bir arada tutan kültürümüzdür” diyen Başkan Baran, “Allah birliğimizi daim eylesin. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Tüm mahallelerinin en güzel hizmetlerle buluşmasının çabası içerisinde olduklarını belirten Başkan Baran, açıklamasında; “Beldemizde yeni projeler planlıyor ve hedefliyoruz. Çok Amaçlı Kültür Sanat ve Taziye Evi’nin birkaç açıdan önemi var. Bu bina, Yenipazar’da yaşayan hemşehrilerimizin geçmişine sahip çıkmasının ve mahallemizdeki birlik ve beraberliğin en güzel timsalidir” diye konuştu.

Çok Amaçlı Kültür Sanat ve Taziye Evi’nin açılışını yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Baran, “Bu bina, birlik ve beraberliğin en güzel timsalidir. Yenipazar sevdalısı olarak çıktığımız bu onurlu yolda Beldemizde, mahallelerimizde bir eser bırakmak istiyoruz. Bu konuda üzerimize düşen ne varsa yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Yenipazar’ın tüm mahallelerinin en güzel hizmetlerle buluşmasının çabası içerisinde olduklarını dile getiren Başkan Baran, “Her zaman yeni projeler planlıyor ve hedefliyoruz. Belediyemiz ile vatandaşımızın birlik ve beraberlik içerisinde el ele, gönül gönüle ortaya koyduğu bir eser. Daha birçok çalışmalar yapacağız inşallah. Burası hem taziye evi hem de kültür ve sanat etkinliklerinin yapılacağı bir alan olarak kullanılacak. Biz bir ve beraber oldukça aşamayacağımız, yenemeyeceğimiz hiçbir sıkıntı ve zorluk yok. Emeği geçen herkese, teşekkür ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Mahalle sakinleri ise, “Bu önemli hizmetin ve yatırımın altını imza atan, emek veren, organize eden kıymetli belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz. Allah kendilerinden razı olsun. Bu hayırlı ve güzel hizmetlerin de devamını diliyoruz” dediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM