• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %-0,04
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,33
BAŞKAN COŞAR; AYDINLIK YARINLAR İÇİN VARIZ

BAŞKAN COŞAR; AYDINLIK YARINLAR İÇİN VARIZ

İlçemizde ihtiyaç duyulan en önemli yatırımlardan biri olan “Güngörmüşler Yaşam Destek Merkezi”nin ilçeye kazandırılması noktasında çalışmalarını sürdüren Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Proje kapsamında hayat tecrübelerinden ilham aldığımız saygıdeğer büyüklerimize modern standartlarda hizmet verecek yaşlı bakımevini ilçemize kazandırıyoruz” dedi.

Tarih ve kültür ilçesi olma yolunda son yıllarda Başkan Gökhan Coşar’la başlayan kalkınma trendi meyvesini veriyor.

SÖZLEŞME İMZALANDI

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen 2021 yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, tarafından hazırlanan ‘ Güngörmüşler Yaşam Destek Merkezi’ projesinin sözleşmesini Yozgat Valisi Ziya Polat ve Belediye Başkanı Gökhan Coşar, imzaladı.

Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik yaptığı büyük çalışmaların yanı sıra gönüllere de dokunan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, önemli projelerine bir yenisini daha ekledi.

Hizmet ve yatırımların yanısıra üretken belediyecilik de isminden sıkça söz ettiren Belediye Başkanı Gökhan Coşar, onlarca projeyi Boğazlıyan halkının hizmetine sunarak hayata geçirdi, son olarak ta Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen 2021 yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında hazırladığı ‘Güngörmüşler Yaşam Destek Merkezi’ projesinin sözleşmesi imzalandı.

Boğazlıyan için, Boğazlıyanlılar için onlarca projeyi sahaya yansıtmaya devam eden Başkan Gökhan Coşar, Kırsal Kalkınma Programında destek almaya hak kazanan proje ile SOGEP kapsamında destek almaya hak kazanan projelerin sözleşme imza törenine katıldı.

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı 2021 Projeleri törenle imzalandı.

Törende konuşan Yozgat Valisi Ziya Polat, proje üretmenin yanında üretilen projelerin de sürdürülebilir olması gerektiğini söyledi.  Katma değer üretmenin, ekonomiye katkı sağlamanın önemine dikkat çeken Vali Polat, “Üretim ile kalkınabiliriz. Bu nedenle projelerin desteklenmesi, önem taşıyor” dedi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ise, “Yozgat Valimiz sayın Ziya Polat’ın başkanlığında gerçekleşen Orta Anadolu Kalkınma Ajansı 2021 yılı toplu imza törenine katılım sağlayarak, destek almaya hak kazandığımız ‘Güngörmüşler Yaşam Destek Merkezi’ projemizin sözleşmesini imzaladık.

Proje kapsamında hayat tecrübelerinden ilham aldığımız saygıdeğer büyüklerimize modern standartlarda hizmet verecek yaşlı bakımevini ilçemize kazandırıyoruz. Rabbim yaşlılarımızı başımızdan eksik etmesin. Projede emeği geçen herkese şükranlarımı sunar, projenin Boğazlıyan’ımıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederim” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM