• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %-0,63
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,59
BAŞKAN COŞAR, ŞÜKÜR KURBANI KESTİ

BAŞKAN COŞAR, ŞÜKÜR KURBANI KESTİ

Günlerdir süren seçim maratonunun tamamlanmasının ardından Boğazlıyan’da seçim AK Parti’nin zaferiyle tamamlanırken, Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Boğazlıyan Belediyesi Mezbahanesi’nde tekbirler ve dualar eşliğinde şükür kurbanı kesti. Hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunuldu.

31 Mart Pazar günü gerçekleşen seçimler saat 17.00’de kapanan sandıklardan çıkan oyların sayımıyla yaşanan heyecanlı bekleyiş, akşam saatlerinde yerini AK Parti’nin zafer gösterilerine bıraktı.

Yerel seçimlerde AK Parti’den Boğazlıyan Belediye Başkanı seçilen Gökhan Coşar, verilen destekten dolayı Boğazlıyan halkına teşekkür etti.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, beraberinde eşi Melek Coşar, AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, İl Genel Meclis Üyeleri Muktat Erdem ve Mikayil Demir ile Belediye Meclis Üyeleri ve partililerin katılımı ile Boğazlıyan Belediyesi Mezbahanesi’nde şükür kurbanı kesti.

Kendisine adaylığı süreci boyunca destek veren herkese teşekkür eden Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “31 Mart seçimlerinde yüzde 53’lük oy oranı ile Boğazlıyan’da bir’inci parti çıktık. Tevazu, samimiyet ve gayretle çalıştık. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Rabbim Hak yoluna yararlı kılsın. Bugün Boğazlıyan’ın kaybedeni yok. Bugün tüm Boğazlıyanlı hemşehrimiz kazanmıştır. Boğazlıyan’ın tamamını kucaklayan bir anlayışla bir olacağız, diri olacağız, iri olacağız, hep birlikte Boğazlıyan olacağız. Ben değil biz anlayışı ile sizlere hizmet edeceğiz. El ele gönül gönüle diyerek sizlere hizmet edeceğiz. Durmak yok koşmaya devam edeceğiz. Rabbim şükür kurbanımızı kabul etsin” diye konuştu.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, “Boğazlıyan tercihini sandıkta göstermiştir. Gökhan Coşar başkanımız Boğazlıyan Belediyesine güç katacak ve verilen sözleri yerine getirmenin gayreti içerisinde olacaktır. Hayırlı ve uğurlu olsun. Seçimler ilçemize ve ülkemize hayırlar getirsin” dedi.

Daha sonra Boğazlıyan Belediyesi Mezbahanesi’nde tekbirler ve dualar eşliğinde şükür kurbanı kesildi. Hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunuldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM