• DOLAR
  %0,16
 • EURO
  %0,05
 • ALTIN
  %0,26
 • BIST
  %5,16
BAŞKAN COŞAR’DAN; ÇİFTE TEŞEKKÜR

BAŞKAN COŞAR’DAN; ÇİFTE TEŞEKKÜR

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer’i makamında ziyaret ederek,  Boğazlıyan’ın sorunlarının çözümünde ve hedeflenen proje ve yatırımlara desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Başkan Gökhan Coşar, misyonu ve vizyonu doğrultusunda ‘ben değil, biz anlayışıyla’ imkanları ve yatırımları ilçenin her köşesine ulaştırmanın gayreti içinde çalışmalarını sürdürüyor. Rutin belediye çalışmalarının dışında insan odaklı hizmet anlayışıyla da her bir vatandaşın yüreğine dokunan Başkan Coşar, Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer’i makamında ziyaret ederek, Boğazlıyan’a yapılan ve yapılacak olan yatırımlardan dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

BAKAN BOZDAĞ; ZİYARETİ

Gerek milletvekilliği, gerek Başbakan Yardımcılığı ve gerekse Adalet Bakanlıkları görevi süresince ülkemiz ile birlikte Boğazlıyan’a ve bölgeye hizmet ve yatırımlarda imzası bulunan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı makamında ziyaret eden Başkan Coşar, açıklamasında; “Geçtiğimiz günlerde ilçemizin geleceğine yatırım yapmak, çocuklarımızın daha kaliteli eğitim almasını sağlamak için Fen Lisesi konusunda çok önemli bir müjde veren Adalet Bakanımız sayın Bekir Bozdağ ‘a yeni görevi dolayısıyla ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizle birlikte, Boğazlıyan eğitimine ve projelerine katkılarından dolayı teşekkür ve şükranlarımızı sunduk. İlçede yapılan çalışmalar ve projelerle ilgili bilgiler sunduk” dedi.

MİLLETVEKİLİ BAŞER; ZİYARETİ

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, ayrıca; AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer’i de makamında ziyaret ettiklerini belirterek, “İlçeye daha iyi hizmet edebilmek için yapılan çalışmalarda desteğini her zaman yanımızda hissettiğimiz Milletvekili sayın Yusuf Başer’le bir süre görüş alışverişinde bulunup, yapılan çalışmalar ve projelerle ilgili istişarelerde bulunduk” dedi.

Boğazlıyan’ın artık parmakla gösterilen bir ilçe olduğuna dikkat çeken Başkan Coşar,

“Daha güzel hizmetlere hep beraber kavuşacağız” dedi.

“Vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet edebilmek adına gece gündüz çalışıyoruz” diyen Başkan Coşar, Boğazlıyan halkına vermiş oldukları sözü yerine getirmenin gururunu yaşadıklarını söyledi.

Başkan Coşar, el birliği ile bugün gelinen noktayı anlatarak, sözlerini şöyle sürdürdü.

“Ankara ziyaretimiz oldukça verimli geçti. Daha güzel hizmetler yapmayı hepimize Allah’ım birlik ve beraberlik içinde nasip etsin. AK belediyeciliğin yüklediği misyon doğrultusunda ben değil, biz anlayışıyla, imkanlarımızı ve yatırımlarımızı ilçemizin her köşesine ulaştırmanın gayretindeyiz. Rutin belediye çalışmalarının dışında insan odaklı hizmet anlayışıyla her bir vatandaşımızın yüreğine dokunmanın gayretindeyiz. Günü kurtarmaya değil, ilçemizin yarınlarını inşaa etmeye çalışıyoruz. Halkımızla birlikte yönetim anlayışıyla istişareye dayalı, katılımcı ve şeffaf bir yönetim sergiliyoruz.         Boğazlıyan’ın sorunlarının çözümünde ve hedeflenen proje ve yatırımlara desteklerinden dolayı da ilçemize ayrı bir ilgi ve özen gösteren Cumhurbaşkanı Yardımcımız sayın Fuat Oktay’a Adalet Bakanımız sayın Bekir Bozdağ ve AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili sayın Yusuf Başer’e ve AK Parti ilçe teşkilatımız ile hizmeti takdir eden, duaları ve destekleriyle her zaman yanımızda yer alarak şevk ve heyecanımızı artıran kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM