• DOLAR
  %0,10
 • EURO
  %-1,12
 • ALTIN
  %-2,34
 • BIST
  %5,16
BAŞKANLAR BİR ARAYA GELDİ

BAŞKANLAR BİR ARAYA GELDİ

Türkiye Spor Yazarları Derneği Kayseri Şube Başkanı Oktay Ensari ve yönetim kurulu üyeleri meslektaşları da olan Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’ı ziyaret etti.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Kayseri Şube Başkanı Oktay Ensari ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Salih Balcı, Canan Bayram, Metin Kösedağ, Mustafa Gürbüz ile Hakan Çiftçi Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’a tebrik ziyaretinde bulundu.

Yozgatlılar Derneği Onursal Başkanı Mustafa Çağan ile Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Koray Can ve Ersan Dağdeviren’de yer aldığı ziyarette konuşan Başkan Deniz Çağan, meslektaşlarına teşekkür etti.

Federasyon başkanlığının yanısıra TSYD gibi köklü bir meslek örgütünün üyesi olmaktan gurur duyduğunu kaydeden Başkan Deniz Çağan, açıklamasında; federasyon olarak ta spor ve sporcunun yanında olmaya gayret edeceklerini kaydetti.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Kayseri Şube Başkanı Oktay Ensari ise, Başkan Deniz Çağan ve yönetim kurulunu tebrik etti. 19 yıldır yayın hayatını sürdüren Kanal 38 stüdyolarında defaten gerek spor ve gerekse de farklı konularda programlara konuk olduğunu ifade eden Oktay Ensari, meslektaşı Deniz Çağan’ın geniş bir kitleye hetap eden Kayseri Yozgatlılar Federasyonu gibi önemli bir STK’ya başkan olarak seçilmesinin meslektaşları olarak kendilerini ayrıca memnun ettiğini söyledi.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kösedağ’da, sivil toplum kuruluşlarında görev yapmanın büyük bir fedakarlık istediğini belirterek, “Gerek iş hayatından ve gerekse de özel hayatdan fedakarlık isteyen bu ve benzeri kuruluşlar, insanlar arasındaki mevcut ilişkilerin daha da pekişmesine katkı sağlıyor. Kayseri Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu olarak bizler de, tıpkı Kayseri Yozgatlılar Federasyonunda olduğu gibi üyelerimiz ve meslektaşlarımıza yönelik çeşitli sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler düzenliyoruz. İnanıyoruz ki bu faaliyetler mesleki ve kültürel değerleri gelecek kuşaklara taşımada büyük rol oynayacak. Bu noktada ben, başkan Çağan ve yönetim kurulu üyelerini bir kez daha tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM