• DOLAR
  %0,51
 • EURO
  %-0,17
 • ALTIN
  %0,63
 • BIST
  %1,60
BAŞKENT’TEN MUTLU DÖNDÜ

BAŞKENT’TEN MUTLU DÖNDÜ

KÜLLİYE’DE GÜNDEM BOĞAZLIYAN

Boğazlıyan’ı bir adım daha öne taşıyacak, üretime, istihdama ve ticarete canlılık katacak olan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi’yle birlikte hayata geçen projeler ile yapılacak ve yapımı devam eden projelerle ilgili Ankara’da Külliye’de Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’la bir araya gelen Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, çalışmaları ve projeleriyle Boğazlıyan’ı büyütmenin ve geliştirmenin mücadelesini vermeye devam ediyor.

Ankara’da bazı temaslarda bulunan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Yeni yatırım alanları başta olmak üzere Boğazlıyan’da iş ve istihdam yaratma adına Ankara’da çok geniş kapsamlı ve bereketli görüşmeler gerçekleştiren Başkan Gökhan Coşar, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile bir araya geldi.

Hayalindeki Boğazlıyan için çalışmalarını artıran Başkan Coşar, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’la bir araya geldi. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Coşar, “Boğazlıyan’ımızı marka şehir haline getirebilmek ve aynı zamanda hazırladığımız projelere hayatiyet kazandırmak ve mutlu bir ilçe oluşturabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Boğazlıyan’da huzur, hoşgörü, istikrar ve istihdam sağlamak için kolları sıvayan Başkan Coşar, oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’a Boğazlıyan halkının selamını iletti.

Ziyaret ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Coşar, Büyük ve güçlü Türkiye’nin inşası ve milletimize hizmet için gece gündüz demeden çalışan Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay’la Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir araya geldiklerini söyledi.

Ziyarette; Boğazlıyan’ı bir adım daha öne taşıyacak, üretime, istihdama ve ticarete canlılık katacak olan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi’yle birlikte hayata geçen projeler ile yapılacak ve yapımı devam eden projelerle ilgili Sayın Oktay’a bilgiler sunduğunu ifade eden Başkan Coşar, “Gayretli ve azimli çalışmalarımıza güvenen ve makamında kabul eden, ilçemizin projeleri ve ihtiyaçlarına olumlu yaklaşan Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımıza şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyor, tüm hemşehrilerime ilettiği selamlarını ve sevgilerini paylaşıyorum” dedi.

Başkan Coşar, şunları kaydetti.

“Boğazlıyan’a her alanda birçok kazanım sağlamak ve yatırımlar yapmak, kıymetli halkımıza hizmet etmek için çalmadık kapı bırakmayacağız. Bir hayalimiz var Boğazlıyan için sözleriyle çıktığımız bu yolda, dinlenmek yok, yorulmak yok, durmak yok.

Boğazlıyan’ımızın değişimine katkı verecek projeler için bu tür görüşme ve diyaloglara önem veriyoruz. Ankara ziyareti son derece verimli geçti. Boğazlıyan’ımız için çalıştığımız proje ve sürdüğümüz çalışmalara yönelik Cumhurbaşkanı Yardımcımız sayın Fuat Oktay’ı ziyaret ettik, istişarelerde bulunduk. Sayın Oktay, hazırlanan projelerin bir an önce hayata geçmesi için projelere destek verileceğini ve takipçisi olacağını ifade etti. Ayrıca Hükumetimizin katkı ve destekleriyle birlikte beraberlik içerisinde Boğazlıyan’da daha çok hizmet üreteceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM