• DOLAR
  %0,05
 • EURO
  %0,06
 • ALTIN
  %-0,17
 • BIST
  %0,47
BAŞSAVCILIKTAN ŞEFKAT ELİ

BAŞSAVCILIKTAN ŞEFKAT ELİ

Yükümlü ve Mağdur Aileler Unutulmadı

Boğazlıyan Cumhuriyet Başsavcısı Koruma Kurulu Başkanı Murat ŞAHİN, yükümlülerin cezalarını infaz ederken, aynı zamanda iyileştirilmesi, rehabilite edilmesi, suç tekrarının önlenmesi ve neticesinde topluma yeniden kazandırılması temel hedeflerimizdir. Bu kapsamda haklarında denetimli serbestlik kararı verilmiş ekonomik durumu iyi olmayan yükümlü ve mağdur aileler gıda yardımı yapıldı.

İlçemizde bir yandan yeni tip Koronovirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele sürerken, diğer yandan da Ramazan ayı tüm güzellikleri ile devam ediyor. Boğazlıyan Belediyesi başta olmak üzere, sivil toplum kuruluşları, Avrupa Yozgatlılar Federasyonu ve iş insanlarının mağdur ve yardıma muhtaç ailelerine yaptığı yardımlara bir destekte Boğazlıyan Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan geldi.

Koronovirüs (Covid-19) salgınıyla topyekün mücadele sürerken, ramazan ayında Boğazlıyan Cumhuriyet Başsavcılığı, denetimli serbestlik yükümlüleri ve mağdur aileleri unutulmadı. Yükümlü ve mağdur ailelerine yardım paketleri dağıtıldı.

Boğazlıyan Ticaret Borsası tarafından gönderilen gıda paketleri Koruma Kurulu Başkanı Cumhuriyet Başsavcısı Murat ŞAHİN’in himayesinde, Denetimli Serbestlik Müdürü Celil CİHAN’ın koordinatörlüğünde Boğazlıyan Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde haklarında denetimli serbestlik kararı verilmiş ekonomik durumu iyi olmayan yükümlülere gıda yardımı yapıldı.

Cumhuriyet Başsavcısı Murat ŞAHİN, gıda yardımları yapılırken Denetimli Serbestlik Müdürlüğü olarak Koronovirüs (Covid-19) salgınına karşı tüm tedbirlerin alındığını, sosyal mesafe kurallarına uyulduğunu belirtti.

Cumhuriyet Başsavcısı ŞAHİN, yükümlülerin cezalarını infaz ederken, aynı zamanda iyileştirilmesi, rehabilite edilmesi, suç tekrarının önlenmesi ve neticesinde topluma yeniden kazandırılması temel hedeflerinden biri olduğunu söyleyerek, Koruma Kurulu Üyesi Boğazlıyan Ticaret Borsası Başkanı Harun HALICI’ya desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM