• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞSAVCI’YA HÜZÜNLÜ VEDA

BAŞSAVCI’YA HÜZÜNLÜ VEDA

Başarılı bir hukukçu, saygıdeğer bir insan olarak Boğazlıyan halkının gönlünde taht kuran Boğazlıyan Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şahin, Boğazlıyan’a veda etti.

Adıyaman İli Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Boğazlıyan Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şahin, gazetemize veda ziyaretinde bulundu.

“BAŞSAVCI GÖKHAN ŞAHİN BOĞAZLIYAN’A VEDA ETTİ”

Boğazlıyan Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şahin, başarılı hukukçu kimliği ve saygıdeğer kişiliğiyle Boğazlıyan halkının gönlünde taht kurarak, görev yaptığı süre boyunca takdir topladı. Adıyaman İli Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanması dolayısıyla veda ziyaretinde bulundu.

Hakimler ve Savcılar Kurulu’nun 2023 Adli ve İdari Yaz kararnamesiyle Adıyaman İli Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Gökhan Şahin, gazetemize yaptığı veda ziyaretinde duygusal anlar yaşandı. Boğazlıyan’da geçirdiği süre boyunca kamu kurum ve kuruluşları arasında birlik ve beraberliği sağlamasıyla tanınan Başsavcı Şahin, hukuki titizlik, tarafsızlık ve etik değerlere olan bağlılığı ile adaletin sağlanmasında önemli bir rol oynamıştı.

Gazetemiz yazı ailesiyle bir süre sohbet eden Gökhan Şahin, Boğazlıyan’da görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İlçe halkının sıcak ve samimi ilgisini her zaman hissettiğini ifade eden Şahin, “Burada çok güzel dostluklar edindim” dedi.

Gazetemiz yazı ailesi ise Başsavcı Şahin’e yeni görevinde başarılarının devamını diledi.

Başarılı kariyeri ve insan odaklı yaklaşımıyla Boğazlıyan’da iz bırakan Başsavcı Gökhan Şahin’e yeni görev yerinde de başarılar diliyoruz. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM