• DOLAR
  13,4985
  %-1,26
 • EURO
  15,3619
  %-1,06
 • ALTIN
  775,40
  %-0,39
 • BIST
  1.810
  %0,05
BAYRAMLAR BİRLİĞİMİZE VESİLE OLSUN

BAYRAMLAR BİRLİĞİMİZE VESİLE OLSUN

 

Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu, “Toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı Ramazan bayramını hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz” dedi.

04 Haziran 2019 Salı günü kutlanacak olan Ramazan Bayramı dolayısıyla bir açıklama yapan Kaymakam Sinanoğlu, bayramların her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı, eşin, dostun, akrabanın, hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, yetimlerin gözetildiği müstesna günler olduğunu söyledi.

Kaymakam Sinanoğlu, açıklamasında şu görüşlere yer verdi.

Asırlardan beri birlik-dirlik içerisinde kutladığımız, yardımlaşmanın ve dayanışmanın sembolü olan bu Ramazan Bayramının da, millet olarak gönüllerimizin huzur, sevgi ve kardeşlik duygularıyla dolmasına, bayram sevinciyle coşmasına vesile olmasını diliyorum.

Ramazan Bayramının anlam ve özüne uygun olarak vatandaşlarımız arasında barış ve kardeşlik duygusunun yaygınlaşması, insanlarımızın mutluluğu ve geleceğe umutla bakmamıza vesile olması en içten dileğimizdir. Hep bir arada sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla anarken, günlerinizin hoşgörü, sevgi ve dayanışma içerisinde, bayram mutluluğu ile geçmesini dilerim.

Gönül dünyamızı zenginleştiren, dini ve milli hislerimizi hareketlendiren, toplumsal hayatı canlandıran, akrabalık bağlarını kuvvetlendiren, komşuluk ilişkilerini yenileyen, yoksulları sevindiren, birey olarak birbirimizden kaçış dönemi değil, birbirimize yakınlaşma dönemi olan bayramlarımızı kutlarken, bizlere düşen görev, birlik ve beraberliğe her şeyden daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu süreçte, toplum olarak Dünyaya eşsiz bir dayanışma örneği sergilemek olmalıdır. Bayramlar bu bilinçle kutlandığı vakit değer kazanır ve ancak bu şekilde bireysel huzur, mutluluk ve sevgi paylaşımı kitlesel boyutta derinden hissedilebilir.”

Kaymakam Sinanoğlu, “Bu duygu ve düşüncelerle tüm Boğazlıyan halkının ve kamu görevlilerinin Mübarek Ramazan Bayramını kutlar saygılar sunarım” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM