• DOLAR
  8,4711
  %0,79
 • EURO
  10,0405
  %0,61
 • ALTIN
  493,76
  %0,92
 • BIST
  1.418
  %0,67
BAYRAMLAR KAYNAŞMA VESİLESİ

BAYRAMLAR KAYNAŞMA VESİLESİ

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “İnsanlarımızın birlik ve beraberlik duygularını pekiştiren, toplumsal paylaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı mübarek Kurban Bayramı’nı hep birlikte coşku içerisinde karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz” dedi.

Kurban Bayramı münasebetiyle yayınladığı mesajında bayramın ilçemize ve ülkemize huzur ve mutluluk getirmesi dilediğinde bulunan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, dini bayramlarımızın ikincisi olan Kurban Bayramı’nı fırsat bilip kardeşlik bağlarının kuvvetlendirilmesi gerektiğini vurguladı.

Tüm Boğazlıyan halkının Kurban Bayramını gönülden tebrik eden Başkan Coşar, (yazılı açıklamasına) şöyle devam etti.

“İnsanlarımızın birlik ve beraberlik duygularını pekiştiren, toplumsal paylaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı mübarek Kurban Bayramı’nı hep birlikte coşku içerisinde karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bayramlar yardımlaşma, dayanışma, paylaşma ve geleceğe güvenle bakma günleridir. Bayramlar milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin yaşandığı, birlik ve beraberliğin kuvvetlendiği günlerdir. Manevi duyguların en yoğun şekilde yaşandığı, hoşgörünün, yardımlaşmanın, sevgi ve saygının ön plana çıktığı bayram günlerini adına yakışır bir şekilde geçirmeliyiz.”

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Salgınla mücadele tedbirleri kapsamında her ne kadar yakınlarımızla ve sevdiklerimizle, eskisi kadar bir araya gelemiyor olsak da, Kurban Bayramı’nda da kalplerimiz ve gönüllerimiz bir olacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz bir zorluk yoktur. Bu zor günleri de el ele vererek birlikte geride bırakacağız. Bu yıl Kurban Bayramı’nın manevi ruhuna uygun bir şekilde, tedbirler elden bırakılmaksızın kutlanması en büyük temennimizdir.

Kurban Bayramı ülkemizde birlik ve beraberliğimize vesile olsun. Bu duygular içerisinde, Boğazlıyan halkının mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, bayramın İslam âlemi başta olmak üzere bütün dünyaya huzur, barış ve mutluluk getirmesi temenni ediyorum” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM