• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAYRAMLAR KAYNAŞMA VESİLESİ

BAYRAMLAR KAYNAŞMA VESİLESİ

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, insanların birlik ve beraberlik duygularını pekiştiren, toplumsal paylaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı bu mübarek bayramı hep birlikte coşku içerisinde karşılamaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Başkan Coşar, mesajında ayrıca Ramazan Bayramı’nın ilçe ve ülkeye huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulunarak, bu fırsatı kardeşlik bağlarının kuvvetlendirilmesi için bir fırsat olarak değerlendirmek gerektiğini vurguladı.

Tüm Boğazlıyan halkının Ramazan Bayramı’nı gönülden tebrik eden Başkan Coşar, bayramların yardımlaşma, dayanışma, paylaşma ve geleceğe güvenle bakma günleri olduğunu belirterek, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin yaşandığı, birlik ve beraberliğin kuvvetlendiği günler olduğunu söyledi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Ramazan Bayramı münasebetiyle yayınladığı mesajında ilçe halkına birlik ve beraberlik mesajı vererek, bayramın toplumsal paylaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı bir zaman olduğuna dikkat çekti. Başkan Coşar, “Bayramlar yardımlaşma, dayanışma, paylaşma ve geleceğe güvenle bakma günleridir. Bayramlar milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin yaşandığı, birlik ve beraberliğin kuvvetlendiği günlerdir” ifadelerini kullandı.

Coşar, tüm Boğazlıyan halkının Ramazan Bayramını gönülden tebrik ederek, “Manevi duyguların en yoğun şekilde yaşandığı, hoşgörünün, yardımlaşmanın, sevgi ve saygının ön plana çıktığı bayram günlerini adına yakışır bir şekilde geçirmeliyiz” şeklinde konuştu. Başkan Coşar, bayramın kardeşlik bağlarının kuvvetlendirilmesine vesile olması gerektiğine vurgu yaparak, bu mübarek günleri hep birlikte coşku içerisinde karşılamaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Başkan Coşar mesajını, “Manevi duyguların en yoğun şekilde yaşandığı, hoşgörünün, yardımlaşmanın, sevgi ve saygının ön plana çıktığı bayram günlerini adına yakışır bir şekilde geçirmeliyiz. Bir mübarek Ramazan Ay’ını daha geride bırakarak, bayramı idrak etmekte, bu güzel günlerin feyz, rahmet ve bereketinde buluşmaktayız. Bayramlar, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir” şeklinde tamamladı.

Coşar, “Bu duygular içerisinde, Boğazlıyan halkının mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, bayramın İslam âlemi başta olmak üzere bütün dünyaya huzur, barış ve mutluluk getirmesi temenni ediyorum” ifadelerinde bulundu. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM