• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAYRAMLAR KAYNAŞMA VESİLESİ

BAYRAMLAR KAYNAŞMA VESİLESİ

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, yayınladığı mesajda mübarek Kurban Bayramı’nın insanların birlik ve beraberlik duygularını pekiştirdiğini ve toplumsal paylaşma ile dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı önemli bir bayram olduğunu belirtti. Başkan Coşar, bayramın ilçe ve ülke genelinde huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Kurban Bayramı münasebetiyle yayınladığı mesajında Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, dini bayramlarımızın ikincisi olan Kurban Bayramı’nı fırsat olarak görerek kardeşlik bağlarının kuvvetlendirilmesi gerektiğini vurguladı. Başkan Coşar, tüm Boğazlıyan halkının Kurban Bayramı’nı gönülden tebrik ederken, yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“İnsanlarımızın birlik ve beraberlik duygularını pekiştiren, toplumsal paylaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı mübarek Kurban Bayramı’nı hep birlikte coşku içerisinde karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar yardımlaşma, dayanışma, paylaşma ve geleceğe güvenle bakma günleridir. Bayramlar milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin yaşandığı, birlik ve beraberliğin kuvvetlendiği günlerdir. Manevi duyguların en yoğun şekilde yaşandığı, hoşgörünün, yardımlaşmanın, sevgi ve saygının ön plana çıktığı bayram günlerini adına yakışır bir şekilde geçirmeliyiz.”

Başkan Coşar, “Kurban Bayramı’nda da kalplerimiz ve gönüllerimiz bir olacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz bir zorluk yoktur. Bu zor günleri de el ele vererek birlikte geride bırakacağız. Bu yıl Kurban Bayramı’nın manevi ruhuna uygun bir şekilde, tedbirler elden bırakılmaksızın kutlanması en büyük temennimizdir” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, mesajının sonunda şunları dile getirdi: “Kurban Bayramı ülkemizde birlik ve beraberliğimize vesile olsun. Bu duygular içerisinde, Boğazlıyan halkının mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, bayramın İslam âlemi başta olmak üzere bütün dünyaya huzur, barış ve mutluluk getirmesi temennisinde bulunuyorum” şeklinde açıklamalarını tamamladı. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM