• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAYRAMLAR KAYNAŞMA VESİLESİ

BAYRAMLAR KAYNAŞMA VESİLESİ

AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Şahan, bayramların insanlar arasındaki saygı ve sevginin pekiştiği, dargınlıkların son bulduğu günler olduğunu vurguladı.

Şahan, mesajında, “Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı saygı ve sevginin perçinlendiği, küskünlüklerin dargınlıkların son bulduğu, tüm toplumda fakirlerin ihtiyaçlarının gözetildiği, giderildiği günlerdir. Kurban Bayramı’nın bütün dünyaya huzur, barış ve mutluluk getirmesini, dargınlıkların küskünlüklerin son bulmasını, millet olarak bütün ihtiyaç sahiplerine ulaşılmasını temenni ediyor, milletimizin, İslam Aleminin ve Yozgatlı hemşehrilerimizin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyor, saygılar sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Şahan ayrıca, “Değerli Hemşehrilerim, Bayramlar dini ve milli hisleri coşturuyor. Akrabalık bağlarını kuvvetlendiren, komşuluk ilişkilerini yeniliyor. Toplumsal hayatı canlandıran, bir gönül medeniyeti olan İslam’ın; yoksulu gözetme, yetimi sevindirme, güçsüzü kollama, muhtaçla paylaşma gibi yüce değerlerini yaşatan müstesna günlerdir. Bu özel günlerde dargınlıkları, kırgınlıkları bir kenara bırakarak gönülleri birleştirmek ve yeniden kenetlenmek hepimizin öncelikli görevidir. Bu vesileyle yeniden mübarek Kurban Bayramınızı içtenlikle tebrik ediyor, selam ve muhabbetlerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu.

Şahan, kutlama mesajında ayrıca, Rabbimize hamd-ü sena ederek sağlıkla, huzurla ve esenlikle bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğunu dile getirdi. (Haber Merkezi)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM