• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %-0,63
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,59
BAYRAMLAR KAYNAŞMA VESİLESİDİR

BAYRAMLAR KAYNAŞMA VESİLESİDİR

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Dinimizin, rahmet, merhamet ve bereket ayı olarak nitelediği  mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, milletçe muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama  daha kavuşmuş bulunuyoruz. Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı en kalbi dileklerimle kutluyor, bu  mübarek bayramın, bizleri her zamankinden daha çok birbirimize yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini temenni ederim” dedi. Başkan Coşar, vatandaşları da sokağa çıkma yasağı konusunda uyardı, belediye olarak her türlü tedbirleri de aldıklarını söyledi.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Ramazan Bayramı münasebetiyle yayınladığı mesajında bayramın ilçemize, ülkemize huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

Asırlardan beri birlik-dirlik içerisinde kutlanılan yardımlaşmanın ve dayanışmanın sembolü olan bu Ramazan Bayramının da, millet olarak gönüllerimizin huzur, sevgi ve kardeşlik duygularıyla dolmasına, bayram sevinciyle coşmasına vesile olması dileğinde bulunan Başkan Coşar, Yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında; bu bayramda sokağa çıkma yasağı bulunduğunu hatırlatarak, “Vatandaşlarımız evlerinde kalsınlar. Bizler belediye olarak her türlü tedbirleri aldık” dedi.

Başkan Gökhan Coşar, “İnsanların birlik ve beraberlik duygularını pekiştiren, toplumsal paylaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı mübarek Ramazan Bayramı’nı hep birlikte coşku içerisinde karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Ramazan Bayramının anlam ve özüne uygun olarak vatandaşlarımız arasında barış ve kardeşlik duygusunun yaygınlaşması, insanlarımızın mutluluğu ve geleceğe umutla bakmamıza vesile olması en içten dileğimizdir.

Hep bir arada sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla anarken, günlerinizin hoşgörü, sevgi ve dayanışma içerisinde, bayram mutluluğu ile geçmesini dilerim.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Boğazlıyan’lı hemşerilerimin ve İslam Aleminin bayramını tebrik ediyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum. Bayramın milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini ve bu güzel bayram coşkusunun bütün gönülleri şenlendirmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

EKİPLERİMİZ SAHADA OLACAK

4 günlük sokağa çıkma yasağının bulunduğuna da değinen Başkan Gökhan Coşar, “Boğazlıyan Belediyesi olarak gerek Ramazan Bayramı gerekse yeni tip koronavirüs salgını kapsamında tüm tedbirlerimiz aldık. Vatandaşlarımız huzur içerisinde bayramlarını evlerinde geçirmeleri için ekiplerimiz sahada olacak. Lütfen evde kalın” uyarısında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM