• DOLAR
  %0,16
 • EURO
  %0,33
 • ALTIN
  %-0,18
 • BIST
  %2,74
BAYRAMLAR MÜSTESNA GÜNLERDİR

BAYRAMLAR MÜSTESNA GÜNLERDİR

Boğazlıyan Kaymakamı Recep Aydın, “Bayramlar toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin anımsandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygı bağlarının pekiştiği, dargınlıkların unutulup insanların kardeşçe kucaklaştığı, dini duyguların, örf ve adetlerin ve her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı, eşin, dostun, akrabanın, hastaların, büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların, kırgınlıkların giderildiği, sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı benzeri az bulunan günlerdir” dedi.

Kurban Bayramı dolayısıyla bir açıklama yapan Boğazlıyan Kaymakamı Recep Aydın,

“Bayramlarda, dargınlıkları ve kırgınlıkları unutmalı, birlik dayanışma ile insanlar arasında barış ve huzurun hakim olması için hepimizin elinden geleni yapması gerekmektedir.

Birlik ve beraberliğe, yardımlaşma ve dayanışmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bir zamanda, asırlardır bizleri birbirimize bağlayan manevi unsurlardan biri olan Kurban Bayramının Ülkemiz ve tüm insanlığın barış ve huzuruna güvenle bakmasına vesile olması dileği ile Aziz Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize şükranlarımı sunar, Aziz Şehitlerimizin yakınları ve Kahraman Gazilerimizin başta olmak üzere, tüm mesai arkadaşlarım ile Boğazlıyan halkının Kurban Bayramını kutlar, sağlık, başarı ve esenlikler dilerim” ifadelerini kullandı.

-“BAYRAMLAŞMA PROGRAMI”-

Bu arada Bayramlaşma programı belli oldu.

09 Temmuz 2022 Cumartesi Kurban Bayramının 1. günü saat 14:30-14:50 İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyareti ile başlayacak olan resmi bayramlaşma programına daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığı,  Şehit Fevzi Bekar Bölge Trafik Amirliği ve Yol Arama Kontrol Noktası ziyaret edilecek. Ayrıca; Boğazlıyan Devlet Hastanesi, Şehit Yakınları ve Gaziler ile Yaşlı ve kimsesizler ziyaret edilecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM