• DOLAR
  13,4530
  %0,57
 • EURO
  15,2434
  %0,66
 • ALTIN
  796,19
  %0,72
 • BIST
  2.014,21
  %-1,36
Bayramlar müstesna günlerdir

Bayramlar müstesna günlerdir

Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu, “Toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı Ramazan bayramını hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz” dedi.

15 Haziran 2018 Cuma günü kutlanacak olan ramazan bayramı dolayısıyla bir açıklama yapan Kaymakam Sinanoğlu, bayramların her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı, eşin, dostun, akrabanın, hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, yetimlerin gözetildiği, buruk gönüllerin tamir edildiği müstesna günler olduğunu belirtti.

Birlik ve beraberliğe, yardımlaşma ve dayanışmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulduğunu ifade eden Sinanoğlu, “Asırlardan beri birlik-dirlik içerisinde kutladığımız, yardımlaşmanın ve dayanışmanın sembolü olan bu Ramazan Bayramının da, millet olarak gönüllerimizin huzur, sevgi ve kardeşlik duygularıyla dolmasına, bayram sevinciyle coşmasına vesile olmasını diliyorum.

Ramazan Bayramının anlam ve özüne uygun olarak vatandaşlarımız arasında barış ve kardeşlik duygusunun yaygınlaşması, insanlarımızın mutluluğu ve geleceğe umutla bakmamıza vesile olması en içten dileğimizdir. Hep bir arada sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle şehit ve gazilerimizi de bir kez daha rahmet ve şükranla anarken, günlerinizin hoşgörü, sevgi ve dayanışma içerisinde, bayram mutluluğu ile geçmesini dilerim.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın aziz Boğazlıyanların geleceğe daha güvenle bakmasına vesile olması dileği ile başta bütün Boğazlıyanlıların, kamu ve özel kuruluşlardaki her kademedeki mesai arkadaşlarımın, aile bireylerinin, bayramlarını yürekten kutluyor, bayramın ülkemiz ve tüm insanlığın barış, sûkun ve huzuruna, vesile olmasını temenni ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM