• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BELEDİYE SİZİ DİNLİYOR

BELEDİYE SİZİ DİNLİYOR

 

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, ilçede farklı bir projeye daha imza attı. WhatsApp iletişim hattını Boğazlıyan halkının hizmetine sunan Başkan Coşar, vatandaşlardan gelen talep ve önerilerini daha hızlı bir şekilde alabilmek ve aynı zamanda en kısa sürede çözüm üretebilmek adına kurulan iletişim hattı 7/24 hizmet verecek.

Boğazlıyan Belediyesi vatandaş ile belediye arasındaki iletişimi daha da güçlendirmek amacıyla kurduğu WhatsApp iletişim hattı ile vatandaşların istek ve taleplerini kısa süre içerisinde çözecek.

BAŞKAN COŞAR, TAKTİR TOPLAMAYA DEVAM EDİYOR

İlçede ‘Gönül Belediyeciliği’ sloganı ile yola çıkan, belediye hizmetleri ve sosyal sorumluluk projeleri ve Boğazlıyan’a yön verecek yatırım ve projeleri ile gönüllere dokunan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, vatandaşlarla arasındaki iletişimi daha da güçlendirmek ve vatandaşların belediye hizmetlerinden daha kolay faydalanabilmelerini sağlamak amacıyla bir dizi yeni uygulamayı hayata geçirmeye devam ediyor.

Vatandaşların istek ve önerilerine büyük önem veren Başkan Coşar, bu kapsamda; WhatsApp iletişim hattını Boğazlıyan halkının hizmetine sunarak, bu çalışmaları ile de vatandaşların takdirini topluyor.

Vatandaş ve belediye birimleri arasında köprü olan hizmet kanalına Boğazlıyanlılar 0534 500 1808 numaralı telefon hattından, iletişim merkezine WhatsApp uygulamasından ulaşım sağlayabilecek.

Vatandaşların soru, görüş ve önerilerini iletebilmeleri ve gelen talepleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için WhatsApp Hattı kuruldu.

Boğazlıyanlı vatandaşların istek, talep ve görüşlerini ilettikleri WhatsApp iletişim hattının hizmete girdiğinin müjdesini veren Başkan Gökhan Coşar, “Ulaşılabilir belediyecilik anlayışımız doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hemşehrilerimizin talep ve önerilerini daha hızlı bir şekilde alabilmek ve aynı zamanda en kısa sürede çözüm üretebilmek için WhatsApp iletişim hattımız ile hizmetinizdeyiz” dedi.

Vatandaşların istek ve önerilerine büyük önem verdiklerini bu uygulama sayesinde Boğazlıyan halkına daha hızlı çözüm sunmayı ve hizmet etmeyi amaçladıklarını dile getiren Başkan Coşar, “0534 500 1808 numaralı telefon hattına vatandaşlarımız istek ve taleplerini iletebilecek. Gelen mesajları ilgili birimlere hızlıca iletilerek vatandaşın talebinin yerine getirilmesini sağlayacağız. İletişim numaramız çok kolay ve akılda kalıcı. İstek ve önerilere birlikte çözüm üretelim. Amacımız halkımıza daha hızlı hizmet etmek, istek ve sorunları bir an önce çözüme kavuşturmaktır. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM